Yeni Rockstar Uygulaması ve Ücretsiz GTA Oyunu

“Hazırlık ?”
Bilgisayar için yeni Rockstar Game Launcer uygulaması ile birlikte GTA: San Andreas oyunuda ücretsiz oldu.

Rockstar Game Launcer uygulamasında şuan Türkçe dil seçeneğini bulunmuyor. GTA: San Andreas ücretsiz oyun kampanyası ise kısa süre sonra sona erecek ve bu süreden önce oyunu kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak duracak. Rockstar Game Launcer uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz. Üye değil iseniz ücretsiz olarak üye olup, uygulama içi adımları takip ederek GTA: San Andreas oyununu kütüphanenize ekliyebilirsiniz.

-En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri (GTA: San Andreas );
işletim Sistemi: Microsoft Windows 2000 / XP
işlemci: 1Ghz Pentium III veya AMD Athlon İşlemci
Bellek: 256MB RAM
Grafikler: 64 MB Ekran Kartı (Geforce 3 veya üstü)
Sabit Sürücü: 3.6GB boş sabit disk alanı (en az)

Rockstar Game Launcer, Resmi tanıtım Yazısı;
“Rockstar Games Launcher hızlı ve kolayca çeşitli diğer dijital mağazalardan satın olanlar dahil hem dijital hem de disk tabanlı olarak, tek yerde Rockstar Games PC koleksiyona erişim sağlayan yeni bir Windows masaüstü uygulamasıdır. Koleksiyonunuza eklemek üzere yeni Rockstar Games PC başlıkları için alışveriş yapmak üzere Başlatıcı’yı da kullanabilirsiniz.

Rockstar Games Launcher, desteklenen tüm başlıklara bulut kaydetme işlevselliğinin eklenmesi, Rockstar Games PC kitaplığınızın otomatik olarak güncellenmesini sağlama ve tüm Rockstar Games haberlerini doğrudan Başlatıcı’nın içinden takip etme yolları gibi birçok özelliğe sahiptir.”

kaynak