Xbox Gold Mayıs-2020 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Mayıs-2020” oyunları belli oldu.

V-Rally 4: Bu zorlu simülasyonda özelleştirmek ve yarışmak için 50’den fazla ünlü araç mevcuttur. Her kıtada muhteşem bir yolculuğa çıkarken tehlikeli yollara ve düşman koşullara hükmedeceksiniz. Bu efsanevi off-road yarış oyununda adrenalinin reflekslerinizi güçlendirmesine izin verin. (1-31 Mayıs Xbox One)

Warhammer 40,000-Inquisitor–Martyr: Warhammer evreninin çok geniş köşelerinde, soruşturmayı birden fazla gezegende yürütürken İmparator’un iradesini dayatır. Tek başınıza gidin ya da visseral savaşta dört arkadaşınızla takım kurun ve kale manastırı Martyr’in duvarlarının arkasında kalan kaosu temizleyin. (16 Mayıs-15 Haziran Xbox One)

Sensible World of Soccer: Futbol Dünyasında sahaya çıkın . Dünyanın dört bir yanından devasa bir futbol kulübü dizisine sahip, hızlı bir oyunun tadını çıkarın veya tamamen sürükleyici bir taktik editörü ile tüm sezonu yönetme heyecanını yaşayın. (1-15 Mayıs, Xbox One ve Xbox 360)

Overlord II: Glorious Empire’a karşı savaşlarında güçlü ve kaotik Minion ordusunu kontrol edin. (16-31 Mayıs, Xbox One ve Xbox 360)

kaynak