Xbox Gold Mart-2020 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Mart-2020” oyunları belli oldu.

-Batman:The Enemy Within – The Complete Season: Gotham sokaklarına dönün ve Batman: İçindeki Düşman – Komple Sezon’daki suç unsurunu cezalandırın. Hem Batman hem de Bruce Wayne olarak, tehlikeli bir aldatmaca dizisi yaparken huzursuz ittifaklar kurmanız gerekecek. 1 – 31 Mart tarihleri arasında Xbox One.

-Shantae: Half-Genie Hero: Sequin Land’i süpüren gizemli bir suç çılgınlığı var ve günü sadece Shantae kurtarabilir! Bu güzelce oluşturulmuş 2 boyutlu platform oyununda, Shantae’in yıkıcı Saç Kırbaç Saldırısı’nı kullanarak uçan canavarlar gönderin veya büyülü Göbek Dansı’nı kullanarak güçlü yaratıklara dönüşün. 16 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Xbox One.

-Castlevania: Lords of Shadow 2: Dracula Castlevania: Gölge 2 Lordları’nda bir kez daha geri dönüyor. Zayıflamış ve yüzyıllar süren uykudan sonra serbest bırakılmaya özlem duyan Dracula’nın, Şeytan’ı yenmek için eski güçlerini geri kazanmak için ünlü kalesine dönmesine yardımcı olun. 1 – 15 Mart tarihleri arasında Xbox One ve Xbox 360.

-Sonic Generations: Sonic’in evreni Sonic Generations’ta kaosa atılır. Gizemli yeni bir güçle zaman içinde geriye atılan, daha genç bir versiyonu da dahil olmak üzere geçmişten çok tanıdık karakterlerle etkileşime gir! Bu heyecan verici ekip ile arkadaşlarını kurtar, düşmanlarını yen ve bu şeytani işin arkasında kimin olduğunu keşfet. 16-31 Mart Xbox One ve Xbox 360.

kaynak