Xbox Gold Haziran-2022 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Haziran-2022” oyunları belli oldu.

Aven Colony: Yeni bir dünya ve insanlık için bir yaşam inşa edin. Aven Prime’ın garip yeni dünyasında Aven Colony’yi geliştirmek sizin işiniz. Küçük yerleşim yerlerinizin büyük şehirlere dönüşmesine yardımcı olmak için inşaat insansız hava araçlarını kullanın.(1-30 Haziran)

Project Highrise: Architect’s Edition: Siz mimarsınız ve büyük metropol vizyonunuz için hazır. Kasabanın konuşması olacak ışıltılı, görkemli gökdelenler geliştirin. Ancak bir gökdelen sadece çelik ve betondan daha fazlasıdır, sakinler ve işçilerle dolu canlı bir ekosistemdir. (16 Haziran – 15 Temmuz)

Super Meat Boy: Sen Super Meat Boy’sun ve sıkıntı içindeki sevgili küçük kızı (tamamen bandajlara sarılmış) bir smokin giymiş kötülükten kurtarmak için her şeyi yapacaksın. Bu modern platform oyununda testerelerden ve iğnelerden kaçınarak mağaralardan ve duvarlardan atlayın.(1 – 15 Haziran)

Raskulls: 3 bölüm ve 60’ın üzerinde seviyeyi kapsayan bir Raskulls Megaquest’e hazır olun! Her seviyeyi olabildiğince hızlı geçmek için blok kırıcı asalarınızı kullanın. Hızlı süper hız patlamaları için Boost’larınızı toplayın ve Frenzy barınızı besleyin.(16-30 Haziran)

kaynak