Xbox Gold Haziran-2020 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Haziran-2020” oyunları belli oldu.

-Shantae and the Pirate’s Curse: Sihirli yeteneklerini kaybettikten sonra, Shantae, Sequin Land’i kurtarmak için hain düşmanı Risky Boots ile takım kurmalıdır. Canavarları öldür, destansı patronlarla savaş ve karadan kötü bir laneti çıkarmak ve bu süreçte büyülü güçlerini geri kazanmak için yeni silahlar elde et! (1 – 30 Haziran Xbox One)

-Coffee Talk: Bir barın arkasında sıcak içecekler servis ederken müşterilerinize kulak verin. Bu rahatlatıcı ve dinlendirici oyunda bir barista sahibi olarak, ilerlemenin servis ettiğiniz çeşitli içeceklere dayandığı şehrin fantezi sakinlerinin hikayelerine kendinizi kaptırın.(16 Haziran – 15 Temmuz Xbox One)

-Destroy All Humans!: Dünyayı fethederken uzaylı istilasının diğer tarafını deneyimleyin. Cryptosporidium 137 donanmasının bir parçası olarak, çeşitli uzaylı silahlarını kullanarak tüm insanlığı kara veya hava yoluyla ele geçirin.(1-15 Haziran Xbox One ve Xbox 360)

-Sine Mora: Zaman nihai faktördür. Geleneksel sağlık durum çubuğundan ziyade, bu eski okul tarzı sürgünler, büyük yıkım ve zaman manipülasyonuna odaklanarak kendini ayırıyor.(16-30 Haziran Xbox One ve Xbox 360)

kaynak