Xbox Gold Eylül-2021 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Eylül-2021” oyunları belli oldu.

Warhammer: Chaosbane: Savaşın harap ettiği ve sihrin hakim olduğu bir dünyada, İnsan İmparatorluğu için son umut sizsiniz. Bu aksiyon rol yapma oyununda dört farklı karakter sınıfı arasından kahramanını seç ve güçlü Kaos ordularına karşı dört arkadaşa kadar efsanevi savaşlara hazırlan. (1-30 Eylül)

Mulaka: Tarahumara halkının zengin yerli kültürüne dayanan bu aksiyon-macera oyununda , topraklarını bozan garip bir pisliğe karşı savaşın. Yerel şaman Sukurúame olarak, gerçek Sierra konumlarından ilham alan ortamlarda yarı tanrıların gücünden yararlanın, bulmacaları çözün ve göğüs göğüse savaşın. (16 Eylül – 15 Ekim)

Zone of the Enders HD Collection: Yörünge Çerçevesine pilotluk edin Jehuty ve Uzay Kuvvetlerinin Bahram kuvvetlerini kesin olarak yenmesine yardım edin. (1-15 Eylül)

Samurai Shodown II: Rage System ve Weapon Breaking Attack özelliklerini kullanarak yoğun kılıç dövüşlerinde yeteneklerinizi test etmek için büyük sahneye çıkın. Bu ünlü silah kullanan dövüş oyununda, her zamankinden daha keskin rekabete karşı en sevdiğiniz 15 karakteri oynayın. (16-30 Eylül)

Ayrıca tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

kaynak