Xbox Gold Ağustos 2020 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Ağustos-2020” oyunları belli oldu.

Portal Knights: Karakterinizi geliştirin, destansı silahlar üretin ve bu 3D aksiyon sanal RPG oyununda düşmanlarınızı yok edin. Siz ve partiniz, Hollow King tarafından parçalanmış ve dehşete düşürülmüş bir dünya için tek umutsunuz. Nihai Portal Şövalyesi olmak için rastgele oluşturulmuş düzinelerce adayı keşfederken, inanılmaz yapılar yaratırken ve toprağın renkli sakinleriyle etkileşime girerken kahramanını yükseltin.(1-31 Ağustos Xbox One)

Override: Mech City Brawl: Yüksek oktanlı mech savaşları, şehir ezici bir yıkım baladında teslim edilir! çevrimiçi çok oyunculu modu ve her biri özelleştirilebilir ve kendi özel yetenekleri ile pilot olmak için 12 devasa mechs deneyimini yaşayın.(16 Ağustos – 15 Eylül Xbox One)

MX Unleashed: Klasik Xbox döneminden fevkalade bağımlılık yaratan serbest stil motosiklet oyununu tekrar oynayın. Çok çeşitli freestyle ve supercross mekanlarında inanılmaz oyun sırlarının kilidini açmak için büyük, tehlikeli pistlerde stunts ve püf noktaları yapın.(1-15 Ağustos Xbox One ve Xbox 360)

Red Faction II: Bozuk bir diktatörü ve hükümeti devirmek için savaşın. Mars’taki isyanın başlamasından bu yana beş yıl geçti ve toplumun ezilen halkı yükseliyor. Her biri yıkımlardan topçulara, çarpık hükümeti devirmek ve karaya barış sağlamak için kendi özel imha yöntemlerine sahip benzersiz bir süper asker ekibine liderlik edin.(16-31 Ağustos Xbox One ve Xbox 360)

NOT: Yeniyseniz veya mevcut bir Xbox Live Gold ve Konsol için Xbox Game Pass üyesiyseniz, bugün yalnızca 1$ dolar karşılığında katılın veya yükseltin.(Xbox Game Pass Ultimate, %87 indirim ile birlikte 5,90 TL BURADAN)

kaynak