Xbox Games Showcase Etkinliği

“Oyunlara Doğru”
Bu etkinlikte duyurulan oyunlar, içerikler ve benzeri içeriklerin öne çıkanlarını bir araya topladık.

-Forza Motorsport, şu anda geliştirmenin başlarında 4K, saniyede 60 kare hızında sahnelere bağlı ve dinamik olarak çalışacak. Işın izleme ForzaTech’e geliyor, her şeyin birbirine bağlı olduğu dinamik bir dünya oluşuyor. Oyun Xbox Series X, Windows 10-Bilgisayar ve Xbox Game Pass’te mevcut olacak vetanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

-Diğer oyunlar ise, Halo Infinite, As Dusk Falls, Avowed, Fable, The Gunk, Phantasy Star Online 2: New Genesis, S.T.A.L.K.E.R. 2, State of Decay 3, Tetris Effect: Connected, Warhammer 40,000: Darktide, CrossfireX, Destiny 2: Beyond Light, Everwild, Grounded, The Medium, The Outer Worlds: Peril on Gorgon, Psychonauts 2, Tell Me Why.

ister yeni ister mevcut oyunlar olsun, çoğu Xbox Series X için optimize edilecek ve tüm Xbox Game Studios oyunlarımız gibi yükseltilmiş sürümler bu yıl piyasaya sürüldüğünde Xbox Game Pass ve Smart Delivery aracılığıyla sunulacak.
-Forza Horizon 4, daha yüksek grafikler ve daha hızlı performans, saniyede 60 kare, 4K Ultra HD, geliştirilmiş yükleme süreleri.
-Gears 5, Ultra ayarlarda azaltılmış yükleme süreleri, anında devam ettirme ve 4K HDR görseller.
-Gears Tactics, Xbox Ultra X’de saniyede 60 kare hızında ve 4K Ultra HD oyun deneyimi sunacak.

Xbox Series X için Optimize Edilmiş yeni çıkacak oyunların başlıcaları ise, Assassin’s Creed Valhalla, DiRT 5, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

kaynak