X019 Tüm Duyuruları

“2019 Bitmeden”
Microsoft’un 2019 yılının son aylarında düzenlediği X019 etkinliğinin tüm duyuruları bir başlık altında topladık.

-Age of Empires IV için yeni tanıtım videosu yayınlandı BURADAN izleyebilirsiniz ve bilgisayar için geliştirilen yeni serinin çıkış tarihi henüz belli değil.
Eski serilerden 4K grafikleri ve yeni bir genişleme olan The Last Khans’ı ile birlikte Age of Empires II: Definitive Edition oyununa Xbox Game Pass, Windows 10 ve Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.

-Yenilenmiş şekilde ücretsiz olarak piyasada yerini alacak olan KartRider: Drift oyunu Bilgisayar, Xbox One için tam olarak 2020 yılı içerisinde piyasada yerini alacak ve tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz. 2019 5-8 Aralık arası yapılacak kapalı betaya kayıt olabilirsiniz BURADAN.
En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri(KartRider: Drift):
işletim Sistemi : Windows 7 veya üzeri (64 bit)
işlemci : Intel i5 Quadcore CPU veya üstü
Bellek : 8 GB veya üstü
Grafikler : Geforce GTX 760 veya üstü (64 bit)
Sabit Sürücü : 30 GB boş alan

-Yeni seri Microsoft Flight Simulator oyunu için yeni tanıtım videosu yayınlandı BURADAN ve ayrıca şimdilik anlaşılan partnerler ise Airbus, The Boeing Company, CubCrafters, Daher, Diamond Aircraft Industries, ICON Aircraft, Robin Aircraft, Textron Aviation.
“Microsoft Flight Simulator ile, en sevilen simülasyon franchise’larından birinin yeni serisi ile birlikte hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere, inanılmaz gerçekçi bir dünyada son derece ayrıntılı ve çarpıcı uçaklarla uçun. Uçuş planınızı oluşturun ve gezegenin herhangi bir yerine uçun. Gündüz veya gece uçmanın tadını çıkarın ve gerçekçi, zorlu hava koşullarıyla yüzleşin.”
Microsoft Flight Simulator, 2020 yılı içerisinde Bilgisayar içinde piyasada yerini alacak ve çıkışından sonra Xbox One ve Xbox Game Pass sistemine dahil olacak.

-Wasteland 3 için yeni videosunu BURADAN izleyebilirsiniz ve ön siparişe açılan oyunu,ön sipariş verdiğinizde oyun içi bazı öğelere sahip olabileceksiniz.
Xbox One ve Bilgisayar için oyunu BURADAN ön sipariş verebilirsiniz, Ayrıca bilgisayar Steam platformunda ön siparişe açılan oyunun sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.
Wasteland 3, Bilgisayar, Xbox One için 2020-19 Mayıs tarihinde piyasada yerini alacak.
En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri(Wasteland 3):
64-bit işlemci ve işletim sistemi
işletim sistemi: Windows 8.1 / 10 (64 bit)
işlemci: Intel Core i3-2120 | AMD Phenom II X4 960T
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti | Radeon RX 460
Depolama: 22 GB sanal alan

-Minecraft Dungeons oyunu çıkış tarihi ile birlikte diğer içerikleride belli oldu. Minecraft Dungeons, Nisan 2020’de Bilgisayar, Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One için piyasada yerini alacak ve Xbox Game Pass’te kullanıma sunulacak.
DUNGEON CREEPER: Klasik dungeon crawler türünden ilham alan bu yeni aksiyon macera oyununda daha önce karşılaşmadığınız tehlikeli yaratıklarla savaşın.
ÇOK OYUNCULU: Yerel ve çevrimiçi eşli oyun modlarında dört oyuncuyla takım oluşturabilir ve savaşabilirsiniz.
GÜÇLENDİRMELER: Harika özel saldırılar için benzersiz onlarca eşya ve silah güçlendirmesinin kilidini açın.
DESTANSI: Arch-Illager’ı yok etme görevinde hazinelerle dolu seviyeleri keşfedin!
SEÇENEKLER: Yakın dövüş saldırılarıyla savaşmak, menzilli saldırılarla takımınızın arkasında durmak veya ağır zırhınız sayesinde yaratık grupları karşısında direnmek için karakterinizi kişiselleştirin!
MOJANG: Mojang tarafından geliştirilen ve Minecraft evreninde geçen ilk bağımsız oyun!

-Tell Me Why Bilgisayar, Xbox One için 2020 yazında piyasada yerini alacak ve Xbox Games sistemine dahil olacak. Ayrıca yayınlanan tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

“Alaska’nın küçük kasabasında yer alan Tell Me Why , sizi ikizlerin Tyler ve Alyson Ronan’ın sevgi dolu ama sıkıntılı bir çocukluk anılarını çözmek için olağanüstü bağlarını kullandığı, gizemli kalbine samimi ve gerçek bir hikayede yerleştiriyor.”

-Xbox Games sistemine, bilgisayar ve konsol tarafında yeni oyunlar eklendi ve ayrıca ilerki zamanlarda yeni oyunlarda eklenecek tam listeye BURADAN ulaşabilirsiniz.

kaynak