UFC 4 Oyunu Duyuruldu

“Ringe Doğru”
Serinin yeni oyunu, oyuncuları ringlere doğru taşımaya devam edecek.

UFC 4 Playstation ve Xbox One için 2020-14 Ağustos tarihinde piyasada yerini alacak, tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Ayrıca oyun, ön sipariş ile birlikte oyun içi öğeler içeriyor. Playstation 4 sayfasına (499,99 TL) BURADAN, Xbox One sayfasına (497,50 TL) BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Resmi Tanıtım Yazısı
EA SPORTS UFC 4’te nasıl bir dövüşçü olacağınız, dövüş tarzınız, başarılarınız ve kişiliğinizle belirleniyor. Tüm modlarda birleştirilen ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirin ve özelleştirin. Yeni Career Mode’da bilinmeyen amatör bir dövüşçüden UFC süper yıldızına dönüşün, dövüş sporlarının temellerini, The Kumite ve The Backyard adlı iki yeni ortamda tecrübe edin ya da yeni Blitz Battles veya Online World Championships’te dünyaya meydan okuyarak tartışmasız şampiyon olun.

Oyun mekaniğindeki akıcı sarılıp vurma kombinasyonları daha tepkisel ve özgün bir ayakta oynanış sunarken, yeniden düzenlenen yere düşürme ve yer mekanikleri ise dövüşün önemli aşamalarında daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Nerede veya nasıl oynarsanız oynayın, EA SPORTS UFC 4’te her dövüşün merkezinde olacaksınız.

kaynak

Bir cevap yazın