Ubisoft, E3 2019 Duyuruları

“Daha Çok”
Ubisoft firmasının, E3 2019 oyun fuarında yaptığı tüm yeni duyuruları bir başlık altında topladık.

-Uplay+(plus)
Ücretli olan Uplay+(plus 14,99€-aylık) hizmetini duyuran firma, diğer rakipleriyle bu kategoride yerini aldı. Uplay+(plus) hizmeti 2019-3 Eylül tarihinde tam olarak aktif olacak ve 3-30 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak denenebilecek.

Ücretsiz deneyebilmek için 2019-15 Ağustos tarihine kadar ön kayıt yaptırmanız gerek. Bu sisteme üye olan oyuncular 100+ oyun, DLC, klasik oyunlar, yeni oyunlar, beta ve bonus içeriklere sahip olabilecekler ve tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

-Rainbow Six Quarantine
Rainbow Six Quarantine, üç kişilik bir kadro temelli hayatta kalma FPS oyunu. Rainbow Six operatörleri, insan sahiplerini ve çevrelerini etkileyen gizemli bir tehdide karşı karşıya gelecekler. Siz ve takımınız her adım attığınızda her şeyi riske atarken, gergin, kaotik ve tamamen öngörülemeyen görevlere başlamaya hazırlanın.

Ayrıca yayınlanan tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Rainbow Six Quarantine, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2020’nin başlarında piyasada yerini alacak.

-Watch Dogs: Legion
Londralılar, yozlaşmış fırsatçıların baskısına maruz kalıyor ve şehri halka geri döndürmek için bir direniş inşa etmek size kalmış. Tüm potansiyel acemi nüfusu ve kentin teknolojisi parmaklarınızın ucundayken, kurtarılmış bir Londra’ya girmeniz, sızmanız ve yolunuzu açmanız gerekir.

Yeni seri, Standart, Gold, Ultimate ve Collecter’s Edition şeklinde piyasada yerini alacak. Ön sipariş safası e detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yayınlanan tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Watch Dogs: Legion, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Google stadia için 2020-6 Mart tarihinde piyasada yerini alacak.

-Gods & Monsters
Assassin’in Creed’in Odyssey yapımcılarından, Yunan tanrılarını kurtarmak için unutulmuş bir kahraman hakkında bir hikaye kitabı macerasına geliyor. Kahramanlığınızı, tehlikeli mitolojik yaratıklarla savaşarak ve korkutucu liderlerini çağlar boyunca yüz yüze görerek kanıtlayın. Zorlu denemelerin, hain zindanların ve kahramanca yeteneklerin beklediği güzel bir fantastik dünyayı keşfedin. Yolculuk, son varış noktası kadar zorlu ve ödüllendirici olacak ve olmanız gereken kahraman olarak ortaya çıkacaksınız.

Ayrıca yayınlanan tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Gods & Monsters, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Gogle Stadia için 2020-25 Şubat tarihinde piyasada yerini alacak.

-Roller Champions
Roller Champions, ücretsiz oynanabilen, beceri temelli, takım PvP spor oyunu. Roller Şampiyonu olarak, üç kişilik iki takım arasındaki maçlarda yarışır. Kurallar basit: topu almak, bir tur yapmak ve puan almak. Spor kariyerinize sokaktan başlarken en iyi Roller Şampiyonu olmak için yarışın ve maçlar ve hayranlar kazanarak zafer ve daha büyük stadyumlara geçin.

Ayrıca tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Roller Champions, Bilgisayar için piyasada yerini alacak ve çıkış tarihi açıklanmıyan oyunun demo sürümü 2019- 10 ve 14 Haziran tarihleri arasında deneyebilirsiniz.

-Just Dance 2020
Just Dance 2020 ile, 40 yeni şarkıyla dans et ve Just Dance Unlimited ile sürekli artan 500’den fazla şarkının şarkı listesine eriş ve tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Just Dance 2020, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia için 2019-5 Kasım tarihinde piyasada yerini alacak.

kaynak