Trine 4: The Nightmare Prince Oyunu Çıkış Tarihi Duyuruldu

“Üç Kahraman”
Oyuncular, dünyayı kabus prensi’nin gölgelerinden kurtarmak için yeni seride kahramanlarımızla bu macerayı yaşayacaklar.

Tabiki çıkış tarihi ile birlikte, serinin yeni oyunu için diğer detaylarıda belli oldu ve tanıtım videosunu ise BURADAN izleyebilirsiniz.

Trine 4: The Nightmare Prince, 2019-Sonbaharın da Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch için piyasada yerini alacak.
EKLEME: 2019-8 Ekim çıkış tarihi.

2.5D büyüsüne geri dönen oyunun genel özellikleri ise;
-Muhteşem, 2.5D manzaralar. Nefes kesen harabelerden ve perili mezarlardan sakin huş bahçelerine ve yaban mersini ormanlarına kadar, 2.5 boyutunda benzersiz tasarımlı seviyeleri keşfedin.
-Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu. Çevrimiçi veya yerel kooperatifte 4 oyuncuya kadar oynayın.
-Büyüleyici hikaye anlatımı. Dost canlıların yaşadığı büyülü masal manzaralarının yanı sıra bir dizi kabus düşmanının yaşadığı perili prensin hikayesini takip edin.
-Dinamik bulmaca çözme. Oyuncu sayısına göre hazırlanan zorluklarla ateş, hava, ışık, mıknatıslar, elektrik ve daha pek çok şey içeren bulmacaları çözün, yalnız veya arkadaşlarınla ​​birlikte.
-Bol beceri ağaçları. Farklı yeteneklerin ve şaşırtıcı yeni becerilerin kilidini açın.
-Tamamen yenilenmiş savaş sistemi. Kahramanların, yeni zorluklar ve heyecan verici eylemlerle zenginleştirilmiş bir savaş sistemine sahip olan dövüşlerinde kabuslarını deneyimleyin!
-Büyüleyici oyun müzikleri. Her yeni ortama hayat getiren şarkılarla harika bir müzik keyfi yaşayın.

Ana Sürüm yanında diğer sürüm çeşitleri ile çıkacak olan oyunun, sürüm detayları ise şu şekilde;
-Modus Trine: Ultimate Collection, Trine: Enchanted Edition, Trine 2: Complete Story, Trine 3: The Artifacts of Power ve Trine 4: The Nightmare Prince sürümleri bulunacak.
-Trine: Ultimate Collection, Trine 1-4 Trine Series Orijinal Film Müziği (indirme kodu) Trine 4 Dijital Sanat Kitabı (indirme kodu) Koleksiyonerin Geri Dönüşümlü Kapak Sayfası ve Fiziksel Trine 4 Dünya Haritası.(dünya haritası kutulu sürüm alındığında).
-Ön sipariş olarak ise, Trine: Trine 4 Cloth Poster ve oyun içi içerik için bonus.

-Bilgisayar Minimum Sistem Gereksinimleri;
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
işletim Sistemi: Windows 10
işlemci: Intel i7-4770 veya AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Raden R9 280
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

kaynak