Total War Saga: TROY Oyunu Duyuruldu

“ilyada Destanı”
Serinin yeni oyunu Total War Saga: TROY resmi duyurusu ile birlikte bazı detaylarıda belli oldu

Total War Saga: TROY, Homeros’un ilyada destanından esinlenerek Troya Savaşı zamanın da geçecek. Ayrıca tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Total War Saga: TROY, Bilgisayar MAC için 2020 yılı içerisinde piyasada yerini alacak.

Total War Saga: TROY Resmi tanıtım Yazısı;
Total War Saga: TROY, şimdiye kadar anlatılan en büyük hikayelerden birini yeniden inşa edecek. Homer’in İlyadından esinlenerek TROY, Tunç Çağının sonlarında, Toplam Savaş franchise’ının şimdiye kadar seyahat ettiği en geri kalanı olan kahramanlık mirasını oluşturmanıza izin verecek.

TROY, Homer’in ilyadının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için sizi zorlayacaktır. Efsaneyi tarihe karıştıran destansı bir masal, onlara ilham verebilecek gerçekleri ortaya çıkarmak için masal, tanrıların ve canavarların katmanlarını soyacaksınız.

TROY’da, Ege uygarlığının kaderi senin ellerinde olacak – yaptığınız her seçim, Olympus Dağı’nın efsanevi yüksekliklerinden Lemnos’un kurak çöllerine kadar olan bölgeleri şekillendirecek. Tarihi Savaş deneyiminin bu eşsiz bölümünde, olabileceği gibi deneyimleyin veya kendiniz için bir efsaneyi şekillendirin.

Savaş alanları, Aşil ve Hector gibi ünlü savaşçıların ayakları altında titreyecek, ancak efsanevi Truva kentine hak iddia etmek için tek başına kaba kuvvetten daha fazla zaman alacaktır. Bir takas ekonomisini ustaca yönetmeniz, arkadaşlarınızla ve düşmanlarınız arasında diplomasi yapmanız ve halkınızı, tarihin yıldönümlerinde isminizi gravür etmeden önce, tanrıların ibadetine yönlendirmeniz gerekir.

kaynak