Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Oyunu Duyuruldu

“Hareketler”
Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 paketi oyuncuları yenilenmiş şekilde eski heyecanlara geri getirecek.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Tamamen yenilenmiş, sıfırdan hazırlanmış HD kalitede Tony Hawk’s Pro Skater ve Tony Hawk’s Pro Skater 2 oyunlarını tek bir paketde oynamaya imkan verecek. 60 FPS’den daha net bir kare hızında çalışan, güncellenmiş ve geliştirilmiş grafiklerle çarpıcı 4K çözünürlük.

Oyun bilgisayar tarafında epic games storede yerini alacak. Sürüm olarak Normal(288,00 TL) ve Deluxe Edition(356,00 TL) şeklinde piyasa yeri alacak BURADAN.

Oyun da Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen, Jamie Thomas, Rune Glifberg, Chad Muska, Tony Hawk bulunacak ve bu patencilerin hepsinin kendi özel hareketleri bulunacak.

-Resmi Tanıtım Yazısı
Şimdiye Kadar Yapılmış En Benzersiz Kaykay Oyunlarına Geri Dön Efsanevi Tony Hawk ve profesyonel diğer kaykaycılar olarak kay. Dönem belirleyici oyun müziklerine sahip şarkıları dinle. Tony Hawk’s Pro Skater serisinin benzersiz mekanikleriyle inanılmaz havalı kombolara imza at.

Tüm Orijinal Oyun Modları ve Daha Fazlası
Tüm orijinal modları oyna ve yerel 2 oyunculu modlarda başa baş mücadeleye gir. Geliştirilmiş Create-A-Park ve Create-A-Skater özellikleriyle tarzını ve yaratıcılığını göster. Çok oyunculu modlarda ve sıralamalarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarış.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2020-4 Eylül tarihinde piyasada yerini alacak.

kaynak