Sony, E3 2018 Konferansı

               “Sony 2018” 
Sony firmasının E3 2018 konferansı sırasındaki  tüm oyunlarını bir başlık altında topladık.

-The Last of Us Part II, serinin devam oyunu için yeni oyun içi oynanış videosu yayınlandı. The Last of Us Part II, Playstation 4 için piyasada yerini alacak. Çıkış tarihi ise açıklanmadı.

-Marvel’s Spider-Man, yeni oynanış tanıtım videosu ile birlikte oyun içi yeni sahneleri’de görüyoruz. Marvel’s Spider-Man, Playstation 4 için 2018-7 Eylül tarihin’de piyasada yerini alacak.

-Ghost of Tsushima, çıkış tarihi açıklanmıyan Ghost of Tsushima oyunu, oyunculara asya ezgilerini yaşatacak. 1274 yılında, Moğol imparatorluğu, Japon Tsushima adasını işgal etti ve efsanevi samuray savunucularını katletti. Jin Sakai soylu bir samuray klanının son kurtulanlarından biridir. Ezici düşmanlarıyla mücadele etmek için, ölümcül yeni dövüş tekniklerine öncülük etmeli ve Japonya halkı için alışılmadık bir savaş sürmelidir.

-Death Stranding, Her dönüşte ölümün kuşattığı kuşkusuz, Sam Köprüler, Ölüm Örgüsü tarafından tamamen dönüştürülmüş bir dünyada cesur olmalı. Geleceğin mahsur kalan kalıntılarını elinde tutan Sam, parçalanmış dünyayı bir seferde bir araya getirmek için bir yolculuğa çıkıyor. Ölüm Örgüsü’nün gizemi nedir? Sam önümüzdeki yolda ne keşfedecek? Çıkışı açıklanmayan oyun, oyuncuları değişik dünyalara getirecek.

Bir cevap yazın