Resident Evil Village için Yeni Bilgiler Duyuruldu

“Evim Evim”
Yeni serinin, çıkış tarihi, ön sipariş gibi bi çok bilgil ile birlikte, Resident Evil Re:Verse oyunuda duyuruldu.

Resident Evil Village, Normal Sürüm, Deluxe Edition Sürüm şeklinde Bilgisayar, Playstation 4 ve 5, Xbox One ve Series için 2021-7 Mayıs tarihinde piyasada yerini alacak. Ön siparişe açılan oyunu ilgi satın alacağınız platformlarda fiyat ve içerik detaylarına ulaşabilirsiniz.

Serinin yeni oyunu için Collector’s Edition sürümüde oyuncular ile buluşacak ve sürüm içeri Chris Redfield heykeli, Poster, Sanat Kitabı ve SteelBook çantası bulunacak. Ayrıca sürüm görseline BURADAN bakabilirsiniz.

Resmi Mini Tanıtım Yazısı
Resident Evil 7 biyolojik tehlikesindeki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye. Ethan Winters ve eşi Mia’nın yeni bir yerde geçmiş kabuslarından arınmış, huzur içinde yaşamasıyla başlıyor. Yeni hayatlarını birlikte inşa ederlerken, başlarına bir kez daha trajedi geliyor. BSAA kaptanı Chris Redfield evlerine saldırdığında Ethan, kaçırılan kızını geri almak için bir kez daha cehenneme gitmelidir.

Resident Evil Re:Verse, sevilen Resident Evil karakterleri ile altı kişilik ölüm maçı savaşlarında başka oyunculara karşı savaşacağınız çok oyunculu bir oyun ve Resident Evil Village oyununu satın alan oyuncular ücretsiz olarak bu oyuna sahip olabilecek.

Resident Evil Village yeni tanıtım videosunu BURADAN, Resident Evil Re:Verse tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

kaynak