Red Dead Redemption 2 Bilgisayar için Geliyor

“Hadi Atlara”
ilk olarak konsollar için çıkış yapan Red Dead Redemption 2’nin bilgisayar çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu ve bazı detaylarıda belli oldu.

Red Dead Redemption 2 bilgisayar tarafında, yeni Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Silahlar ve Grafiksel teknik geliştirmeler içerecek, ayrıca dijital platformlarda çıkış tarihi farklılıkları ile birlikte farklı içerikler sunacak. Oyun ilk olarak 2019-5 Kasım tarihinde piyasada yerini alacak.

-Rockstar Games Launcher üzerinden oyunu 2019-9 Ekim ve 2019-22 Ekim tarihleri arasında ön sipariş veren oyuncular istedikleri iki adet rock star oyununa sahip olabilecekler. Aynı platform üzerinden verilen ön siparişler farklı içeriklerde sunacak.

Ön Sipariş Oyunları: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition, Max Payne 3: The Complete Edition.

Ön sipariş veren oyuncular, Normal sürüm dışında oyunu Special Edition ve Ultimate Edition sürümlerine $20 indirim fırsatı ile yükseltebilecek, ayrıca Hikaye Modu için Yasadışı Hayatta Kalma Kiti, Öykü Modu için Savaş Atı, Öykü Modu için Define Haritası, Story Mode için Nakit Bonus, 50 Gold Bars for Red Dead Online içeriklere ücretsiz sahip olabilecek.

-Red Dead Redemption 2, Epic Games store, Greenman Gaming, Humble Store, GameStop ve diğer dijital platformlarda 2019-23 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak. Steam platformuna ise 2019-Aralık ayında satışa sunulacak.

Red Dead Redemption 2 için, bilgisayar tarafında daha fazla detay ise 2019-9 Ekim’deki Rockstar Newswire’de kategorisinde duyurulacak.

kaynak