PUBG için Sezon 6 Güncellemesi Yayınlandı

“Yeni içerikler”
Sezon 6 ile birlikte yeni oyun haritası, sezon 6 ödülleri, survivor pass: Shakedown ve bir çok hata düzeltmesi oyuncular ile buluştu.

Yeni oyun haritası Karakin 2×2 boyutunda ve şuan pubg’nin en küçük oyun haritası. 64 kişi başlanan bu yeni harita daha gerilim ve tempo sunuyor. Bu yeni oyun haritası için yapımcılar “Miramar’ın gerilimini Sanhok’un temposuyla birleştirdiğinizi düşünün” diye not düşmüşler, haritanın görseline BURADAN ulaşabilirsiniz. Karakin’e özel bazı oyun haritası özellikleri bulunuyor ve bunlar,
-Siyah alan başladığında düşdüğü alandaki binaları yıkabiliyor, yani karakin’de kırmızı alan yerini siyah alan özelliği yer alıyor.
-Fırlatılabilir yapışkan bomba ile binaların belirli duvarları yıkabilir veya özel gizli yerlerin duvarlarını yıkıp giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca bazı binaların iç kısım duvarları kurşun geçirebiliyor ve bu duvarlarda istenilirse tamamen yıkılabiliyor.

Yeni eklenen araç ise uçan Motorlu Planör, bu araç Erangel ve Miramar haritalarında bulunacak. Bu araçların deposu boş olacak onun için benzin bidonu ile yaklaşmak gerek ve iki kişik bir araç olacak.

Şuanlık vikendi haritası pubg oyunundan kalktı ve yapımcıların belirttiğine göre, ilerki zamanlarda vikendi haritası daha iyi yani güncellenmiş şekilde tekrar oyuna eklenecekmiş.
NOT: (Vikendi, özel maçlarda oynanmaya devam edebilecek.)

Yeni sezon ödülleri, Royal pass ve bir çok hata güncellemesi içeren sezon 6 için BURADAN diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

kaynak