Psyonix, Epic Games Ailesine Katılıyor

“Uçtu Uçtu Kondu”
Rocket League oyunu ile tanıdığımız psyonix, epic games’in alımı ile yakın zamanda steam’e veda edecek.

Resmi açıklama ise şu şekilde;

Bunun gibi haberlere ilk sorunuz, “Bunun Roket Ligi ve topluluğu için anlamı nedir?” Olabilir. Cevapların sadece olumlu olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Roket Ligi her zaman topluluğa dayalı bir oyun olmuştur ve her zaman olacaktır ve şimdi Epic ile güçlerimizi birleştirdiğimize göre, topluluğumuza daha büyük ve daha iyi şekillerde hizmet verebileceğiz!

“Hayır, gerçekten. Roket Ligi için bunun anlamı nedir?”

Kısa vadede, hiçbir şey değişmeyecek! Rocket League’e, yeni özelliklere, yeni içeriğe sahip ve sık kullanacağınız sürece oyunu oynamanın yeni yollarını içeren sık güncellemeler sunmaya kararlıyız.

Uzun vadede Rocket League’i Epic Games mağazasına getirmeyi ve oyunu daha önce kendi başımıza yapamayacağımız şekilde büyütmek için yeni ilişkilerimizden yararlanmayı umuyoruz. Rocket League’i yeni izleyicilere daha fazla destekle getirmenin herkes için bir kazanç olduğuna inanıyoruz.

“Bu, oyunun farklı olacağı anlamına mı geliyor?”

Hayır!

“Rocket League Esports ekosistemi için bu ne anlama geliyor?”

Bunun Rocket League Esports ekosistemi için harika bir hamle olduğunu düşünüyoruz, çünkü oyunun kendisi için olduğu gibi potansiyel erişimimizi ve kaynaklarımızı önemli ölçüde arttırıyor. Özellikle 21-23 Haziran tarihlerinde Newark’taki Prudential Center, New Jersey, Roket Ligi Şampiyonası Serisi (RLCS) finallerinde, özellikle yakın gelecekte, çok heyecan verici olacağımıza yönelik olarak geleceklerimizi bulacağınıza inanıyoruz. 7. sezonumuzda bir patlama ile sona erecek!

“Psyonix ekibine ne olacak?”

Her zaman olduğu gibi aynı takımız, ancak şimdi, arkamızda Epic Games’in gücüne ve deneyimine sahibiz!

Gitmeden önce son bir şey…

Roket Ligi’nin başarısı, siz olmadan topluluğumuz olmazdı. Psyonix’i desteklemedeki sadakatiniz, heyecanınız ve yaratıcılığımız, biz olduğumuz kişi olmamıza yardımcı oldu ve gelecek yıllar boyunca bize yardım etmeyi dört gözle bekliyoruz. En içten teşekkürlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımla,

Psyonix Takımı

Editörün Notu: Bugünkü haberden sonra sizin için bir şeyi açıklığa kavuşturmak istedik: Rocket League, Steam’de mevcut. Steam üzerinden Rocket League’in sahibi olan herkes hala oynayabilir ve sürekli destek bekleyebilir. Teşekkürler!

NOT: Bu işlem geleneksel kapanış koşullarına tabi olmaya devam eder. Epic ve Psyonix, devralımın Mayıs ayı sonuna kadar Haziran 2019’un başlarında kapanmasını bekliyor.

kaynak