Playstation Plus Temmuz-2021 Oyunları

“4 Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2021-Temmuz” oyunları belli oldu.

Call of Duty: Black Ops 4 (PS4 Versiyonu): Oyunun bu serisinde ikonik çok oyunculu deneyimi, Zombies deneyimi ve Battle royale modunu Blackout oyun haritasın da deneyimleyin.

WWE 2K Battlegrounds (PS4 Versiyonu): Benzersiz karakterlerin ve Savaş Alanlarının kilidini açarken yeni bir hikaye modunda oynayın. Çevrimiçi Turnuvalarda yarışın veya dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı Savaş Alanının Kralı olma iddiasında bulunun.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (PS4 Versiyonu): Bu konsola özel, hem VF gazilerinin hem de yeni gelenlerin, çarpıcı HD kalitesinde çığır açan 3D dövüşçünün yoğun dövüş sanatları savaşını, derin stratejisini ve karmaşık dengeli oyununu deneyimlemelerine olanak tanır.

A Plague Tale: Innocence (PS5 Versiyonu): Tarihin en karanlık saatlerinde yürek burkan bir yolculukta genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun hikayesini takip edin. Engizisyon askerleri tarafından avlanan ve durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili olan bu hikayede ezici zorluklara karşı hayatta kalmaya çalışırken, bu acımasız, affetmeyen dünyada bir amaç bulmak için savaşacaklar…

kaynak