Playstation Plus Temmuz-2020 Oyunları

“3 Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2020-Temmuz” oyunları belli oldu.

NBA 2K20: imzalı stillere sahip yükseltilmiş bir hareket motoru, gelişmiş çekim kontrolleri, yeni bir top sürme boyutlandırma sistemi, rafine top çarpışmaları ve yeni bir okuma ve tepki savunma oyunu içeren becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Rise of the Tomb Raider-20 Year Celebration: Lara, Trinity olarak bilinen acımasız bir örgütün artılarını içine alan eski bir gizemi ortaya çıkarır. Trinity’den önce güçlü ve aranan bir eser bulmak için yarışırken, iz Kitezh’in Kayıp Şehri hakkında bir efsaneye yol açar.

Erica: Bu uzun metrajlı sinema deneyimi, yüksek kaliteli Hollywood üretim değerlerini ilgi çekici, dokunsal bir oyunla birleştirir. Bir çocuk olarak bugünün korkunç yeni ipuçlarının ışığına sürüklenen travmatik olaylarla, bu yıkıcı trajedinin arkasındaki şok edici gerçeği ortaya çıkarmak size kalmış. Yaptığınız her seçim, duygusal dallanma anlatısının finalinde sizi bekleyen birden fazla sonla oyunun nasıl geliştiğini etkiler.

Duyurulan oyunlar PSN Plus üyeleri için, 2020-7 Temmuz ve 3 Ağustos tarihlerinde PlayStation Store’den indirilebilecek.

NOT: PS Plus’ın 10 yılını kutlamak için ücretsiz bir PS4 teması yayınlanacak ve 4 Temmuz saat 00.01 ile 5 Temmuz 23:59 arasında PS Plus üyeliği gerekmeden ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu bir hafta sonu düzenlenecek.

kaynak