Playstation Plus Mayıs-2021 Oyunları

“3 Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2021-Mayıs” oyunları belli oldu.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5 Versiyonu): Rekabetçi yarışlarda bitiş çizgisi boyunca destansı çarpışmalardan ve boyun boyuna dövüşlerden kurtulmak için yamalanmış arabalarla yarışın, onları yükseltin, görünümlerini iyileştirin ve vücut zırhlarını güçlendirin. Mahsul biçerdöverlerin, üç tekerlekli araçların ve çok daha fazlasının direksiyonuna geçerken Challenge modlarında biraz eğlencenin tadını çıkarın, ardından 24 oyuncuya kadar çok oyunculu olarak arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyun.

Battlefield V (PS4 Versiyonu): Ekibinizle geniş Grand Operations ve kooperatif Combined Arms’ta topyekun çok oyunculu deneyimleyin veya tek oyunculu War Stories’i ele geçirin. Dünyanın dört bir yanındaki destansı, beklenmedik yerlerde savaşırken şimdiye kadarki en zengin, en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkarın.

Stranded Deep (PS4 Versiyonu): Gizemli bir uçak kazasının ardından, Pasifik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız genişliğinde mahsur kaldınız. Tek başınıza, yardım çağırmanın hiçbir yolu olmadan, hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız. Hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız aletleri, silahları ve barınağı yapmak için malzeme ararken su altında ve karada keşfe çıkın.

Tüm oyunlar 2021- 4-31 Mayıs tarihlerinde, PlayStation Plus üyeleri tarafından kütüphanelerine eklenebilecek.

kaynak