Playstation Plus Mart-2022 Oyunları

“Dört Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2022-Mart” oyunları belli oldu.

Ark: Survival Evolved (PS4 Versiyonu): Bu MMO hayatta kalma oyununda, gizemli bir adanın kıyılarında uyanıp ve düşmanca ortamın size sunduğu her şeye hızla uyum sağlamanız gerekir. Ve mahsur kalan tek kişi sen değilsin, yüzlerce başka oyuncuyla takım ol veya onları avla.

Team Sonic Racing (PS4 Versiyonu): Bu heyecan verici, rekabetçi tarzdaki atari yarış oyununda hız yapın. Sonic serisinin üç farklı karakter tipine ayrılmış ikonik yüzlerinden birini seçin, ardından yarış stilinize uyacak şekilde oyunu değiştiren araç özelleştirme seçeneklerinin kilidini açın.

Ghostrunner (PS5 Versiyonu): Bu yoğun, hızlı tempolu birinci şahıs macerasında bir mega yapı kule şehrine doğru savaşmak için bir bıçak kuşanın ve muhteşem parkur becerileri sergileyin. Düşmanlarınızı monomoleküler bir katana ile yok edin, insanüstü reflekslerinizle mermilerden kaçının ve galip gelmek için çeşitli özel teknikler kullanın.

Ghost of Tsushima: Legends (PS4 ve PS5): Ghost of Tsushima’nın bağımsız, çok oyunculu deneyimi, Japon halk hikayelerinden ve mitolojisinden esinlenmiştir. Dört benzersiz sınıf arasından seçim yapın – Samuray, Hunter, Ronin veya Assassin ve arkadaşlarınızı davet edin veya dört heyecan verici oyun modunda efsaneler olarak yan yana savaşmak için çevrimiçi modunu kullanın.

Tüm oyunlar 2022-1 Mart PlayStation Plus üyeleri için indirmeye sunulacak.

kaynak