Playstation Plus Kasım-2021 Oyunları

“Bol Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2021-Kasım” oyunları belli oldu.

Knockout City (PS4 ve PS5): Çevrimiçi destansı yakartop savaşları ile skoru hesaplarken, rakip ekiplerle şık bir şekilde takım kurun ve düello yapın. Takım tabanlı çok oyunculu oyunlara yepyeni bir bakış açısıyla olağanüstü eğlence ve yoğun rekabet için hazırlanın. Knockout City’yi ele geçirmeye başlamak için karakterinizi özelleştirin ve arkadaşlarınızla bir ekip oluşturun.

First Class Trouble (PS4 ve PS5): Altı kişinin lüks bir uzay kruvazöründe çevrimiçi* birlikte oynadığı bir sosyal kesinti partisi oyunudur. Her oyunun başında, dört oyuncu rastgele olarak Sakinler olarak seçilecek ve geminin kalbindeki haydut bir yapay zekayı işbirliğiyle kapatmaya çalışacak. Diğer iki oyuncu, yalan söyleyecek, aldatacak ve onları durdurmak için ne gerekiyorsa yapacak.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4): Genişleyen bir oyun dünyasında yoğun, özelleştirilebilir RPG savaşı sunuyor. Canlı Rathir kentinden geniş Dalentarth bölgesine ve Brigand Hall Mağaraları’nın acımasız zindanlarına kadar Amalur’un sırlarını ortaya çıkarın. Şiddetli bir savaşın parçaladığı bir dünyayı kurtarın ve ölümün pençesinden diriltilen ilk savaşçı olarak ölümsüzlüğün anahtarlarını kontrol edin.

The Persistence (PS VR), The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR), Until You Fall (PS VR).

PlayStation Plus üyeleri 2021-2 Kasım başlangıcı ile bu 6 oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

kaynak