Playstation Plus Ekim-2021 Oyunları

“3 Oyunum Var”
Her ay Playstation Plus üyelerine bedava verilen oyunların “2021-Ekim” oyunları belli oldu.

Hell Let Loose (PS5 Versiyonu): ikinci Dünya Savaşı’ndan ilham alan bu çok oyunculu oyun, 100 kişilik destansı savaşları, Komutanların savaşın akışını yönlendirdiği ve takımın zafere giden yürüyüşünü etkileyen güçlü oyun içi yetenekleri koordine ettiği, kaynak tabanlı RTS’den ilham alan benzersiz bir meta oyunla birleştiriyor.

PGA Tour 2K21 (PS4 Versiyonu): FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. Kendi kariyeriniz boyunca çarpıcı, gerçek hayat kurslarında PGA Tour Pro’lara katılın ve ödüller ve teçhizat kazanın, ardından yerel ve çevrimiçi maçlarda arkadaşlarınıza veya dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynayın.

Mortal Kombat X (PS4 Versiyonu): Netherrealm Studios’un kemik kıran beat ’em up’ı, sinematik sunumu yepyeni bir oyun deneyimiyle birleştiriyor. Serinin tarihinde ilk kez, güçlü kadrosundaki her karakter, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı dövüş stillerine sahip, savaşa girmek ve karşı savaşmak için genişletilmiş bir strateji yelpazesi sunuyor.

PlayStation Plus üyeleri 2021-5 Ekim ile 1 Kasım tarihlerinde bu üç oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

kaynak