Playstation 5 Etkinliği Gerçekleşti

“5 e Doğru”
Etkinlikte, Playstation 5 konsolu ile birlikte bir çok oyunda tanıtıldı.

Playstaiton 5 konsolu iki sürüm şeklinde piyasada yerini alacak, Normal ve Dijital Edition. Ayrıca konsol için geliştirilen Kamera, Kulaklık ve medya kumandasıda tanıtıldı. Yeni konsolda ve ürünlerinde beyaz renk seçeneği ön planda bulunuyor, resmi görsele BURADAN, tanıtım videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Playstation 5 için bir çok oyunda etkinkinlikte yerini aldı ve şuanlık fazla detay olmasada yeni konsolun tanıtılan oyunları listesi şu şekilde.

-Gran Turismo 7 ve tanıtım videosu BURADAN.
-Horizon Forbidden West ve tanıtım videosu BURADAN.
-Hitman III, 2021 Ocak tarihinde Playstation 5 ve (Playstation 4) için piyasada yerini alacak. Tanıtım videosu BURADAN.
-Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ve tanıtım videosu BURADAN.
-Resident Evil Village, çıkış yılı 2021 ve tanıtım videosu BURADAN.
-NBA 2K21, Playstation 5 için sıfırdan üretildi. Yeni Nesil grafikler, yükleme süreleri ve güç için hazır olun ve tanıtım videosu BURADAN.
-DEATHLOOP, PlayStation 5 ve (Bilgisayar) için başlatılan yenilikçi bir birinci şahıs nişancı oyunu 2020. Tanıtım videosu BURADAN.
-Demon’s Souls, tamamen baştan inşa edildi ve ustaca geliştirildi, bu remake sizi Demon’un Ruhlarının huzursuz hikayesini ve acımasız savaşını eşsiz görsel kalite ve inanılmaz performansla yaşamaya davet ediyor. PlayStation 5’e geliyor. Tanıtım videosu BURADAN.
-Returnal, oyuncuların her ölümle değişen düşmanca bir gezegende hayatta kalmak için savaştığı üçüncü şahıs bir nişancıda birleştirir. Tanıtım videosu BURADAN.
-Pragmata, çıkış yılı 2022 ve tanıtım videosu BURADAN.
-Chivalry 2, Playstation 5 ve (Playstation 4). Tanıtım videosu BURADAN.
-GhostWire: Tokyo, çıkış yılı 2021 ve tanıtım videosu BURADAN.
-Project Athia, ve tanıtım videosu BURADAN.
-Destruction AllStars, Dünyanın dört bir yanındaki canlı arenalarda muazzam miktarda hasar, yıkım ve yıkıma neden olmak için zamanlama, taktik ve becerilerle yoğun araç tabanlı savaş sanatında ustalaşın. Tanıtım videosu BURADAN.

Diğer oyunlar ise, Astro’s Playroom, Bugsnax, Little Devil Inside, Solar Ash, My Hero One’s Justice 2, Goodbye Volcano High, Oddworld Soulstorm, Sackboy A Big Adventure, Stray, Ratchet & Clank: Rift Apart, Kena: Bridge of Spirits oyuncular ile buluşacak.

kaynak