PES 2019 Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu

               “Pas 19”
Serinin yeni oyunu PES 2019 resmi duyurusu ile birlikte bir çok detayı da belli oldu.

PES 2019, Standart Edition, Legend Edition, David Beckham Edition sürümleri şeklinde satış sunulacak ve bu sürümler ön sipariş ile birlikte dijital bonus hediye içeriklerine sahip olacaklar. Sürüm paketi detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ufak bir oyun içi görüntülerden oluşan video ile birlikte oyun içi görseller’de paylaşıldı ve görseller’de en ilgi çekeni ise tabiki Kar görüntülü stadyum oldu. Artık Pes 19’da uzun bir aradan sonra karlı havayı görebileceğiz. Kar atmosferi, oyunda görünmenin yanında ayrıca oynanışı da etkileyecek. Oyuncular, stratejinizi iyi planlamanız ve havaya göre yerinde seçimler yapmanız gerekecek.

PES 2019 oyunu için diğer bilgiler ise;
-Özgün Ligler, PES 2019’a yeni ve tamamen lisanslı ligler geliyor. Ayrıntılar çok yakında açıklanacak!

-Yeni MyClub, Yıllar içerisinde myClub’da yapılan en büyük değişiklikler. Güçlü oyuncular alın, Ortaklaşa oynayın ya da rakiplerinize kafa tutun ve PES LEAGUE’de mücadele edin.

-Sihirli Anlar, Bu güzel oyunun duygusu, pek çok farklı oyun tarzı sayesinde daha görünür bir hal alıyor ve açıkça gözler önüne seriliyor.

-Güzel Oyun, Bu özelliği kaldırabilen tüm platformlar için 4K HDR desteği. PES 2019’ın gerçekçi görsellerini daha açık ve daha gerçekçi bir renk aralığıyla tecrübe edin.

-Ana Lig: Gerçek Sezon, Sezon öncesi gerçekleşen International Champions Cup, geliştirilmiş transfer görüşmeleri ve daha fazla lisanslı lig. Bu 3 önemli değişiklik sayesinde kendinizi gerçek bir menajer gibi hissedeceksiniz.

PES 2019, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2018-30 Ağustos tarihinde piyasada yerini alacak.

ilgili görseller:

ilgili video:

kaynak

Bir cevap yazın