Overwatch 2 Oyunu Duyuruldu

“Epik Rekabet”
Overwatch 2 oyunu için çıkış tarihi belli olmasada bir çok detayı resmi olarak paylaşıldı.

Yeni seri, Oyuncuların yeni bir epik rekabet ve takım oyunu döneminde kazandığı her şeyi ileriye götüren, dünya çapında bir devamı olan yeni seri oyunu.

Overwatch 2, tam bir görsel geliştirme özelliğine sahip olacak. Kahramanlar daha fazla ayrıntı ve daha yüksek doğrulukla yepyeni bir görünüme sahip olacak ve yenilenen oyun motoru sayesinde daha etkileyici yüzler ve duygusal hikaye anlatımı sunacak. HUD ayrıca, metni daha okunaklı hale getiren ve ekrandaki eylemi zorlamadan kullanıcı arayüzünün ayrıştırılmasını kolaylaştıran bir güncelleme sunacak.

Yeni PvP Harita Türü: Push, oyuncular merkezi bir konumda başlayan bir robotun kontrolünü ele geçirmek ve onu düşman ekibinin üssüne doğru itmek için çarpışacaklar. İtme haritaları simetriktir ve zaman sınırının sonuna kadar rotayı en uzağa yönlendiren takım oyunu kazanır.

-Koleksiyonlarınızı Tutun
Başarılarınız ve ganimet koleksiyonlarınız Overwatch 2’ye taşınacaktır. Bu, derilerinizi, oyuncu simgelerinizi, spreylerinizi, duygularınızı ve daha fazlasını koruyacağınız anlamına gelir!

-Yeni Haritalar ve Kahramanlar
Mevcut Overwatch oyuncuları, PvP multiplayer’da Overwatch 2 oyuncuları ile yan yana savaşacaklar; Ayrıca Overwatch 2 kahraman ve haritalarını da oynayabilecekler.

-Overwatch 2 ‘yi Keşfedin
Yeni bir kahraman çağında yeniden bir araya gelin. Overwatch 2, ödüllü bir epik rekabetçi oyun temeli üzerine kuruludur ve dünyadaki kahramanları takım kurma, güçlendirme ve dünya genelinde ezici bir tehdit salgını almaya zorlar.

Overwatch 2, sinematik videosunu BURADAN, oynanış tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Overwatch 2, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch için ilerki zamanlarda piyasada yerini alacak.

kaynak