Need for Speed Hot Pursuit Remastered Sürümü Duyuruldu

“Geriye Dönüş”
Remastered sürümü, yarış severleri NFS serisinin tozlu ve zorlu dünyasına yeniden deneyimlemelerine imkan sağlıyacak.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Bilgisayar(steam-origin), Playstation 4, Xbox One, Switch için 2020-13 Kasım tarihinde piyasada yerini alacak ve ön siparişe açılan oyunu, ilgili platformunuzda ön sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz ve oyunda bulunacak arabalar listesine BURADAN bakabilirsiniz.

-En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
işletim Sistemi: WIndows 10
işlemci: (AMD) Phenom II X4 965 veya eşdeğeri (Intel) Corei3-2120 veya eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (AMD) Radeon HD5750 veya eşdeğeri (Nvidia) GeForce GTS 450 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant internet bağlantısı
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Resmi Türkçe Dil Seçeneği: Yok

-Önerilen Bilgisayar Sistem Gereksinimleri
işletim Sistemi: Windows 10
işlemci: (AMD) FX-8350 veya eşdeğeri (Intel) Core i5-350K veya eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (AMD) Radeon R9 270x veya eşdeğeri (Nvidia) GeForce GTX 660 veya Eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant internet bağlantısı
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Resmi Türkçe Dil Seçeneği: Yok

-Resmi Tanıtım Yazısı
-Çapraz Platform Çok Oyunculu ve Autolog: Sosyal rekabet temelli yarışta dolambaçlı Seacrest County yollarında hızla ilerleyerek ipi göğüsleyin. Alanında çığır açan Autolog, sizi ve arkadaşlarınızı teke tek kovalamacalarda ve yarışlarda bir araya getiriyor ve arkadaşlarınızın aktivitelerine bağlı olarak doğal görevler sunuyor. Arkadaş rekabetini temel alan bu son derece dinamik sistem artık çapraz platform senkronizasyonu ve yeni çok oyunculu oynanışla destekleniyor. Yani hangi platformda olursanız olun birbirinizle yarışabilirsiniz.

-Tüm DLC’ler ve Yeni Güncellemeler Dahil: Ekstra 6 saatlik oynanış ve 30’dan fazla görev dahil olmak üzere lansmanda verilen tüm ekstra DLC içeriklerini elde edin. Yepyeni başarılar, kaplamalar, araba renkleri, kısaltılmış ani frenler, güncellenmiş fotoğraf modu, galeri ve çeşitli oyun kalitesi güncellemeleri bu kez daha da geniş kapsamlı bir oynanış deneyimi oluşturuyor.

-Silahlı Egzotik Arabalar: Hem iyi hem de kötü tarafta dünyanın en çekici süper arabalarını sürün. Taktiksel silahlara sahip süperşarjlı polis kesicileriyle şüphelileri yakalayın ya da seçkin bir yarışçı olarak karşı saldırılar ve defansif manevralarla şartları eşitleyin. Hangi tarafta olursanız olun, rekabette avantaj yakalamak için strateji kurun!

-Kaçın ve Kovalayın: Derin ve ayrıntılı tek oyunculu kariyer, tüm yarış modları arasında kolayca bağlanan çok oyunculu deneyimle birlikte hem polislerin hem de yarışçıların aksiyonunu sunuyor. Bounty kazanmak ve yeni arabaları, silahları ve ekipmanları açmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun ya da kariyerde tek başınıza oynayın.

-Gelişmiş Görseller: Need for Speed Hot Pursuit Remastered, unutulmaz yarış deneyimini gelişmiş görsellerle günümüzün donanım nesline güncelleyerek sunuyor.

kaynak