Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi Duyuruldu

“Uçaklar Dünyası”
Çıkış tarihi ile birlikte oyunun diğer detaylarına netlik kazandı.

Microsoft Flight Simulator, 2020-18 Ağustos taririhinde Standard Edition(350,00TL), Deluxe Edition(550,00TL), Premium Deluxe Edition(725,00TL) Üç sürüm şeklinde Bilgisayar için piyasada yerini alacak ve Xbox One için ise ilerki zamanlarda yerini alacak. Ayrıca Standart sürüm Xbox Game Pass sistemine dahil olacak ve (Beta) ön yükleme yapabilirsiniz.

Sürüm ön siparişleri sayfasına ve detaylarına BURADAN ulaşabilirbilirsiniz. Yayınlanan yeni tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Resmi Tanıtım Yazısı
-Canlı ve Ayrıntılı Manzaralar: 37 binden fazla havaalanı, 1,5 milyar bina, 2 trilyon ağaç, dağ, yol, nehir ve daha fazlasıyla kendinizi gezegenimiz olan engin ve güzel dünyaya bırakın.

-Yaşayan Bir Dünya: Dünya canlı ve sürekli değişiyor ve aynı zamanda canlı trafik, gerçek zamanlı hava durumu ve hayvanları içeren Microsoft Flight Simulator dünyası da öyle .

-Son Derece Ayrıntılı Uçaklar: Kapsamlı uçuş modelleri ile hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çeşitli uçaklarda pilot becerilerinizi geliştirin. Her uçak, gerçekçi enstrümanlarla son derece ayrıntılı ve doğru kokpitler içerir.

-Yeni Kontrol Listesi Sistemi: Profesyonelden yeni başlayana kadar, interaktif ve vurgulanan cihaz rehberliği ve kontrol listesi ile seviyenizi tam kılavuzdan tam yardıma kadar ölçeklendirin.

-Dinamik Hava Durumu: Yeni hava durumu motoru, kullanıcıların doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve daha fazlası dahil olmak üzere gerçek zamanlı hava durumunu deneyimlemek için canlı hava modunu açmasını sağlar.

-Yeni Gündüz ve Gece Motoru: Gece VFR, görsel uçuş kuralları, navigasyon için günün veya yılın herhangi bir saatinde uçuş deneyimini yaşayın.

-Aerodinamik Modelleme: Uçak başına 1000’den fazla kontrol yüzeyine sahip son teknoloji ürünü bir fizik motoru, gerçekten gerçekçi bir deneyim sağlar.

kaynak