Mafia Serisi Oyunları Yeni ve Yeniden Satışda

“Yarım Kalan”
Mafia oyunları, Mafia, Mafia 2 ve Mafia 3 yenilenmiş halleri ile tekrar oyuncular ile buluştu.

-Mafia, Trilogy adı ile 2020-28 Ağustos tarihinde piyasada yerini alacak. Orijinal oyunun görselleri, oynanışı ve bir çok yenilek ile tam bir revizyonu olacak.

-Mafia 2, geliştirilmiş görseller, sesler ve yeniden düzenlenmiş şekilde Definitive Edition adı ile şuan satışda ve bu oyuna Steam platformuda orjinaline sahipseniz, ücretsiz olarak Definitive Edition hesabınıza ekleniyor ve diğer bonus öğeleride dahil.

-Mafia 3, oyununu kullandığınız platformda orjinaline sahipseniz Definitive Edition sürümüne ücretsiz olarak yükseltebileceksiniz.

Resmi Bilgilendirme
Mafia: Definitive Edition veya Mafia: Trilogy’ye ön siparişi, Smith V12 limuzini, Altın Yarı Otomatik Tabanca silah kaplamasını ve Mafia: Definitive Edition’ı kullanmak için Don kıyafetini içeren Chicago Kıyafet bonus paketine hak kazanacaksınız. Mafya: Trilogy sahibi
olarak Mafya’daki her Definitive Edition oyunundan aşağıdaki kahramanı kıyafetler ve araçlar ekleyen sadakat bonus paketlerine de erişeceksiniz: Trilogy diğer iki oyuna:

Mafya: Definitive Edition – Tommy Angelo’nun kıyafeti ve taksi Mafia II: Definitive Edition – Vito Scaletta’nın deri ceketi ve spor arabası Mafya III: Definitive Edition – Lincoln Clay’in ordu ceketi ve kas arabası.

Ayrıca, 2K Hesabına kaydolur BURADAN ve Mafya: Trilogy oyunlarına sahip olduğunuz platformlara bağlarsanız, her bonus oyunu için bu bonus öğelerin kilidini açabilirsiniz:

Mafya: Definitive Edition – Kara Kediler Motosiklet Paketi
Mafya II: Tam Sürüm – Made Man Pack
Mafia III: Definitive Edition – Classico üç parçalı takım elbise ve IL Duca revolver

-Mafia II: Definitive Edition BURADAN steam 199,00 TL.
-Mafia III: Definitive Edition BURADAN steam 199,00 TL
-Mafia Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition, Mafia III: Definitive Edition sürümlerini içeriyor steam 374,00 TL.

-Mafia II: Definitive Edition BURADAN microsoft store 199,00 TL.
-Mafia III: Definitive Edition BURADAN microsoft store 199,00 TL.
-Mafia Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition, Mafia III: Definitive Edition sürümlerini içeriyor BURADAN microsoft store 374,00TL.

-Mafia II: Definitive Edition BURADAN playstation store 199,00 TL.
-Mafia III: Definitive Edition BURADAN playstation store 199,00 TL.
-Mafia Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition, Mafia III: Definitive Edition sürümlerini içeriyor BURADAN playstation store 374,00TL.

kaynak