L.A. Noire Oyunu, Yeni Nesil Konsollar için Geliyor

               “Tekrar Dedektif”
ilk olarak 2011 yılı içerisinde piyasada yerini alan L.A Noire, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Swicth ve Htc Vive Vr için tekrar piyasada yerini alacak.

L.A Noire, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Swicth ve Htc Vive Vr için 2017-14 kasım tarihin’de piyasada yerini alacak.

-PlayStation 4 ve Xbox One için La Noire, Geliştirilmiş aydınlatma ve bulutlar, Yeni sinematik kamera açıları, Yüksek çözünürlüklü dokular ve daha geniş kapsamlı görseller ile orijinal çeşitli teknik geliştirmelerle birlikte, Orijinal oyun ve ek olarak indirilebilir tüm içeriği sunuyor. PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 1080p’de ve PlayStation 4 Pro ve Xbox One için 4K’de doğal olarak oynanacak.

-Nintendo Switch  için La Noire, jiroskopik, jest tabanlı kontroller, HD görüntülü ve yeni geniş omuz üstü kamera açıları ile özellikli bir Joy-Con modu da dahil olmak üzere özel geliştirmelerle birlikte orijinal oyunun ve diğer indirilebilir tüm içeriğin özelliklerini taşıyor.

-HTC Vive için La Noire,  Benzeri görülmemiş bir etkileşimli deneyim sunmak için nefes kesici aksiyonu gerçek dedektif çalışması ile harmanlayan ve özellikle sanal gerçeklik için yeniden yapılandırılmış LA Noire’den orijinal büyüleyici.

kaynak