Hotshot Racing Araba Yarış Oyunu Duyuruldu

“Retro Arabalar”
Hotshot Racing oyunculara retro tarzı araba yarışlarını deneyimleme fırsatı sunacak.

Hotshot Racing, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch için 2020 ilkbahar‘da piyasada yerini alacak ve tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

-En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri(Hotshot Racing)
işletim Sistemi: Windows 7 64 Bit or newer
işlemci: Intel Core i3 4130T (2.9GHz) / AMD FX 6300 (3.5 GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 (1GB) / AMD Radeon HD 7870 (1GB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

-Tavsiye Edilen Bilgisayar Sistem Gereksinimleri(Hotshot Racing)
işletim Sistemi: Windows 10 64-bit
işlemci: Intel i5 – 8600K (3.6 GHz) / AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 (2GB) / AMD Radeon RX 570 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

-Resmi Tanıtım Yazısı
Arcade tarzı Hotshot Racing; drift kontrolleri ve yüksek çözünürlü retro görselleri hızı yaşatan bir deneyimde buluşturarak heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan bir yarış oyunudur.

Virajlar, dönüşler ve düzlüklerden oluşan son sürat yarışmaya olanak veren 16 pistte oynanır. Her biri canlı renkler ve kilometrelerce uzanan mavi gökyüzünden oluşan sahil, orman, dağ ve Las Vegas çölü manzaralı yollarda yarışın.

Zamana Karşı veya Grand Prix modları klasik yarış severlerin yüzünü güldürürken “Hırsız ve Polis” ve “Ya Sür Ya Patla” modları heyecan verici yeni deneyimler sunar.

Tek kişilik Zamana Karşı modu dışındaki diğer tüm modlar tek kişilik, bölünmüş ekranda dört kişilik ve çevrimiçi sekiz kişilik oynanabilir. Tek kişilik modlar, yarış deneyimini en iyi şekilde yansıtabilmek için göz kamaştırıcı 60 FPS çözünürlükte sağlanır.

Tur rekorlarını kırarak çevrimiçi küresel liderlik tablosunda üst sıralara çıkın veya yarış çizginizi üst düzeye çıkarmak için hayalet turları indirin.

-iŞiN USTALARIYLA TANIŞIN
Keiko, Xing, Mike, Alexa, Aston, Toshiro, Marcus ve Viktor adlı sekiz farklı hız düşkünü hayatlarını dünyanın en iyi yarışçısı olmaya adamıştır.

-iŞiNiZE ÇOK YARAYACAK HIZ TAKViYESiİ
Drift yaparak ve rakiplerin arkasına geçip hız kazanarak hız takviyesi elde edin. Bu takviyeyle tek seferde gazı kökleyin ve rakiplerinizi arkada bırakın.

-DRiFT iLE TOZU DUMANA KATIN
Drift, Hotshot Racing’de çok önemlidir. Oyuncu drift yaptıkça hız takviyesi dolar. Yarış boyunca maksimum hızı korumak için olabildiğince çok drift yapmaya çalışın.

-YA SÜR YA PATLA
Bu modda her araca bomba bağlıdır. Belirli bir hızın altına düştüğünüzde… BUM! Patlamaya yol açacak hız sınırı giderek artar ve oyuncuları inanılmaz yüksek hızlarda gitmeye zorlar.

-HIRSIZ VE POLiS
Hırsızlar, polisten kaçmaya çalışır. Polis, hırsızları yakaladıkça onları polise dönüştürür. Kalan suçluların yetenekleri heyecanlı bir kovalamacada test edilir.

kaynak