Homefront:T.R.-Spring Güncellemesi ve Ücretsiz Deneme Şansı

               “Kırmızı Bölge”
Serinin yeni oyunu Homefront:The Revolution için Spring güncellemesi ile birlikte, Ücretsiz deneme şansı oyuncular için sunuldu.

Şuan ilgili plaformlar için indirmeye sunulmuş olan, Spring yani Homefront:The Revolution için Üçüncü ve son Dlc-içerik olan Beyond the Walls, Homefront’un konusuna çok benzeyen, Philadelphia duvarlarının ötesinde yeni bir kırsal alanda kurulmuş en büyük tek kişilik içerik parçası içeriyor.Season Pass sahipleri bu içeriğe ücretsiz erişebilecek, Eğer oyuncular ayrıca Beyond the Walls içeriğini almak isterlerse 12.99$-21TL fiyat ödemesi gerekcek.

Ayrı Spring güncellemesi,
-PS4 Pro Desteği için HDR Desteği  yanı sıra, PlayStation Pro sahipleri için ekstra eklemeler katacak.
-Oyun 1440 p’de görüntülenir tüm HUD / UI öğeleri 4K’da görüntülenir ve 4K TV’lerde üstün görüntü kalitesi ve HD TV’lerde daha keskin, üstün görüntü sağlar.
-Çok sevilen Paskalya yumurtası içeriği yerli 4K’da oluşturuldu.
-Çerçeve hızı performansı daha da geliştirildi.

Ücretsiz Deneme Şansı,
Playstation 4
ve Xbox One oyuncuları Homefront:The Revolution oyununu ücretsiz olarak deneyebilecekler.Direnç Modu ile oyuncular Homefront’un çevrimiçi işbirliği modu olan Direnç Moduna sınırsız erişim. Bu, lansmandan bu yana ek misyonlara ve karakter özelleştirme içeriğine erişim de içerecek. Oyun içi mikro işlemler yapılmadığı için oyuncular, 4 oyuncuya kadar tüm içeriği tamamen ücretsiz olarak oynaya bilecekler.

Oyuncular 4 Saat boyunca oyunun ilk bölümü olan Red Zone-Kırmızı Bölge bölümünü oynayabilecekler.

Denemeyi indiren oyuncular aslında oyunun tümünü indiriyor olacak.Eğer oyuncular oyunu bu denemeden sonra beğenip tam sürüm alırsa, Oyun içi ilerlemeleri kaldıkları yerden devam edebilecek.

ilgili video-spring içeriği tanıtım:

Bir cevap yazın