Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Çıkış Tarihi

“Üç Kere Beş”
Serinin daha önceki üç yenilenmiş oyunundan oluşan bu özel sürümün çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu, oyun içi video ve görseller ile birlikte bir çok detayda paylaşıldı.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Bilgisayar-(Rockstar Games Launcher), Playstation 4 ve 5, Xbox One ve Series X|S, Nintendo Switch için 2021-11 Kasım tarihinde piyasada yerini alacak.

Ayrıca PlayStation 4, Xbox One ve Series X|S, Nintendo Switch için 2021-7 Aralık tarihinde fiziksel sürümleride piyasada yerini alacak.

Güncellenmiş Silah ve Radyo istasyonları, gelişmiş navigasyonlu ve güncellenmiş Mini Haritalar, yeniden oluşturulmuş bir aydınlatma sistemi, geliştirilmiş gölgeler, hava durumu ve yansımalar, yükseltilmiş karakter ve araç modelleri, binalar, silahlar, yollar, iç mekanlar, yeni yüksek çözünürlüklü dokular, yeni bir derinlik ve netlik düzeyi, yepyeni yapraklar, daha pürüzsüz yüzeyler ve bir çok çevresel yükseltmeye sahiptir.

Oyun içi görsel karşılaştırmalarından oluşan yeni tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz ve görsellerede BURADAN bakabilirsiniz.

kaynak