Gears 5 Oyunu Detayları

“Beş Mod”
E3 2019 oyun fuarı kapsamında, Gears 5 için çıkış tarihi duyurusu ile birlikte diğer detaylarıda resmi olarak açıklandı.

Gears 5, çıkış yapacağı platformlarda resmi Türkçe alt yazı ve menü seçeneğini destekliyecek. Bilgisayar tarafında dijital satış olarak Steam ve Windows Storede yerini alacak.

Standard Edition ve Ultimate Edition sürümler şeklinde piyasada yerini alacak olan yeni seri, 229TL ile windows mağzasında ön siparişe açılmış ve ön sipariş sayfası ile birlikte detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz. Ayrıca Collector’s Edition özel sürümüde satışa sunulacak.

Şuan fiyat ve ön sipariş fiyatı belirtilmesede Gears 5 steam sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Gears 5, Bilgisayar, Xbox One için 2019-20 Eylül tarihinde piyasada yerini alacak ve yeni tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

“Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı. Topyekûn savaşın durulmasını fırsat bilen Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera için en büyük tehlikenin kendisi olduğunu öğrenir.”

kaynak