GamePower Night Stalker Oyuncu Faresi incelemesi

               “Gece Avcısı”
GamePower Night Stalker Oyuncu Faremizin, kutu içeriğine, tasarımsal ve sunduğu sistem özellikleri ile birlikte, bilgisayar yazılımını inceledik.

Oyuncu faremizin kutu içeriğin’de bizleri, yine oyuncu faremizin yanında kullanım talimatı kitapcığı karşılıyor.

GamePower Night Stalker’in özelliklerine ilk olarak tasarım açısından baktığımızda, sağ el kullanımı için tasarlandığını görüyoruz ve sağ tarafa doğru
faremizin hafif bir eğimi olduğunu farkediliyor. Üzerin’de ise 7 adet tuş bulunuyor ve tuşlarımızın tık ömrü ise 5 milyon. Üst kısmı sert plastik gibi ele oturup yapışan bir malzemeden yapılmış ve
1 hafta gibi deneyimim’de terleme felan yapmadı. Yan tarafları ise tırtıklı sert pilastikden yapılmış. Alt kısmında ise 3 adet ayağı bulunuyor ve bunlarda sert bir plastikden yapılmış.
Üst orta kısmında, hemen ortanın arka kısmına doğru, en arka ve tekerleğin etafında RGB ışıkları bulunuyor. Örgülü bez kablosu bulunan faremizin kablo uzunluğu 1.8m ve usb ucu ise altın uçlardan. Faremizin ebatları ise 132x74x42 mm, yükseklik derinliği 152 ve 10kg ağırla sahip.

GamePower Night Stalker bilgisayar yazılımı kısmında ise geniş seçenekler sunuyor. Dört ayrı menü altına toplanan ayarların Main kısmından, faremize tuş atamaları ve hız ayarlarını ayarlıyabiliyoruz.
Advanced kısmında ise DPI ayarlarımızı yapabiliyoruz ve yine aynı sekme altında faremizin Rgb ışıklarını değiştirebiliyoruz bu seçenekler ise 4 çeşit ve bir çok şekil verme imkanı sağlıyor.
Macro kısmında ise faremize macro atıyabiliyoruz. Support kısmında ise faremizin resmi ise site adresi linki var. Yazılım üzerinden yine 5 adet profil oluşturabiliyouz. Faremize 500 DPI ile 5000 DPI ayarı yapabiliyoruz ve yine DPI seçeneklerimize göre renk atıyabiliyoruz.

Sonuç: GamePower Night Stalker, gerçekten tam bir fiyat performans ürünü. Oyun kullanımında fark oluşturan fare, normal kullanımdada çok güzel ve bunda ele tam oturan yapısıda katkıda bulunuyor.

Yeni bir incelemede buluşmak ümidiyle Hoş Çakalın. Teşekkürler…

ilgili video-gamepower night stalker oyuncu faresi incelemesi: