GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı incelemesi

               “Güç 7.1”
Oyun Haritası’ndan herkeze merhabalar,  GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı incelemesi ile birlikte sizlerleyiz.

incelemesini yaptığımız GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığının kutu içeriğin’de bizleri, yine oyuncu kulaklığımızın yanında bir adet kullanım talimatı kitapcığı karşılıyor.

Bir kaç hafta kullanım deneyimimle birlikte oyuncu kulaklığımızın Tasarımsal ve Genel özellikleri ile birlikte incelememize başlıyalım.

GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığının 2.3 metre uzunluğun da plastik bir kablosu bulunuyor ve giriş kısmını ise USB. Hemen üst tarafa doğru çıktığımız da yuvarlak yapıda bir iç toplama kısmı bulunuyor. Biraz daha yukarı çıktığımız da ise kullaklığımıza müdahale edebildiğimiz butonlar bulunuyor bunlar, ses açıp kapama ve mikrofona müdahele edebilme butonları.

Kullaklığımıza müdahele edebildiğimiz kısım hem tasarımsal hem kullanım olarak rahat. Bu kısımlarda malesef bir aydıtlanma bulunmuyor ve eğer oyuncu kullaklığını karanlık ortamlarda kullanıyorsanız bulmanızda sıkıntı oluşturabiliyor. Eğer bu kısımda hafif bir aydınlatma kullanılsaymış güzel olurmuş.

 

Kulaklık kısmına geldiğimizde ise büyük bir kulaklık bizleri karşılıyor ve orta segment bir oyuncu kulaklığına göre kullanılan kaliteli malzemeler bizleri karşılıyor. Sağ ve sol kulaklıklarımızın çapı ise 50mm. Dış kısımları Gamepower logolu ve çizgili desenler bulunmakta. Bu yan kısımlar ise sert plastik ve sağ sol olmak üzere hafif şekilde yanıp sönen yeşil led aydınlatmalar bulunuyor ve aydınlatmaların rengi değiştiremiyoruz, bilgisayar yazılımı üzerinden açıp kapıyamıyoruz. Zaten kulaklığımızın genel renği ise yeşil, bu rengi oyuncu kulaklığımızın her köşesin’de göre biliyoruz. En üst kısmı metal demir gibi bir malzeme kullanılmış, hemen altta ise deri ve yeşil dikiş desenleri bir kısım bılunuyor. ince süs ve detaylarla süslenen GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığının 7.1 oluşu yine bu ufak detaylarla belirtilmiş ayrıca oyuncu kulaklığımız da bulunan 7.1 ise sanal olarak bulunmakta.

Çıkışlar sol tarafta toplanılmış, bunlar kablo çıkışı ve mikrofon kısmı. Mikrofonumuzun uç kısmın da yeşil bir led bulunuyor, bu led devamlı yanıyor ve rengi değiştiremiyoruz, bilgisayar yazılımı üzerinden açıp kapıyamıyoruz. Karanlık ortamlarda bu led gözünüzü alabiliyor, eğer açılıp veya kapatılabilseymiş güzel olurmuş.

Oyuncu kulaklığımızın ses kalietesi ise güzel. Bilgisayar yazılımını incelerken ses işlemini incelemesini yaptığımız kulaklık üzerinden yapacağım.

GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığının Bilgisayar yazılımı ufak gözüksede içerğin’de bir çok ayar barındırıyor bunlar, EQ-Ekolayzır, Effect-Efekt, Mic-Mikrofon ve Virtual 7.1 ayarları imkanı sağlıyor.

Sonuç olarak, GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı tam bir fiyat ferformans ürünü. Büyük yapısı ile kulaklarınızı tam sarıyor ve dışardan gelen sesleri güzel şekil’de engelliyor. Oyunlarda ise en ufak ses ve tahta gıçırtısını duyuyorsunuz, en çok deneyimlediğim oyun ise pubg oldu. Mikrofonu ise gayet güzel ve memnun edici. incelememiz bu kadar. Teşekkürler…

GamePower Medusa 7.1-dB ve KHz özellikleri;
Hassaslık: (Kulaklık, dB)113 dB (+/-3 dB).
Frekans Tepkisi: (Kulaklık, dB)20 Hz – 20 KHz.
Empedans: (Ohm Ω)32.
Hassaslık: (Mikrofon,dB)-43 dB ( +/-2 dB).
Frekans Tepkisi (Mikrofon): 20 Hz – 20 KHz.

ilgili video-gamepower-oyuncu kulaklığı inceleme:

Bir cevap yazın