Final Fantasy XV Windows Edition Sürümü Tüm Detayları Açıklandı

               “Benim Dünyam”
Final Fantasy XV Windows Edition oyununun tüm detayları oyuncular ile buluştu.

Final Fantasy XV Windows Edition oyununu Steam, Origin, Windows Store’den satın alınabilecek. Ön sipariş veren oyuncular değişik içeriklere sahip olabilecekler.

-Steam’den FFXV Windows Edition’ı önceden sipariş ederseniz, “FFXV Moda Koleksiyonu” nu alacaksınız. Bu bonus paketi Noctis’in giymek için bir t-shirt seçimi içermekte.

-Origin’den FFXV Windows Edition’ı önceden sipariş ederseniz, “FFXV Desen Seçimi” ne sahip olacaksınız. Bu bonus paketi Regalia için renkli çıkartmalar dizisi içeriyor.

-Microsoft Store’den FFXV Windows Edition’ı önceden sipariş ederseniz, “FFXV Powerup pack” edineceksiniz. Bu paket, Her düşmanın savunmasını azaltan bir kılıç olan Dodanuki’yi içerir. Paket ayrıca 10 anka inişi ve 10 iksir içeriyor.

Final Fantasy XV Windows Edition Sürümü Özellikleri:
-Genişletilmiş Harita : Insomnia Şehir Harabeleri – Cerberus ve Omega gibi yeni yan görevler ve düşmanlar, Insomnia’nın Crown Kenti’nin genişletilmiş haritası aracılığıyla sağlanacak. Oyuncular ayrıca Yore Hükümdarlar ile bir savaşa girebilirler.

Eos dünyasını genişleten ve oyuncuların Cape Caem ve Altissia arasındaki bölgeyi keşfetmelerini sağlayan, Tam kontrol edilebilir bir Royal Gemisi teknesi . Oyuncular ayrıca gemide balık avlayıp yeni balık ve yemek tarifleri keşfedecekler.

Yeni “Armiger Unleashed” eylemini başlatan yeni bir aksesuar – oyuncular, Armiger çağrıldığında güçlü saldırıları açığa çıkarabilecekler. Tüm kraliyet kollarını topladıktan sonra oyuncular, dünyanın tanımlanamayan bir bölümünde bir aksesuar bulabilecekler, böylece Armiger Unleashed’e erişebilecekler.

Oyuncuların oyunu Noctis’in bakış açısına göre deneyimleyebilmelerini sağlayan yeni bir birinci kişi kamera modu.

Silahlar, Regalia araba derileri ve madde setleri de dahil olmak üzere indirilebilir bir düzineden fazla parça.

Şu anki sezon geçtiği tüm içerik geçerlidir : Episode Gladiolus, Episode Prompto, Multiplayer Expansion: Yoldaşlar ve Episode Ignis.

Arşiv – oyuncular, Final Fantasy XV dünyasında dağılmış olan “Cosmogony” hikayelerini inceleyebilir. İlave yerel efsane ve efsaneler de çeşitli yeni konumlara yerleştirilecek. Oyuncular aracılığıyla, oyuncular dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.

Regalia Type-D’yi elde etme ve güçlendirme arayışı.

Final Fantasy XV Windows Edition için tüm Bilgisayar sistem gereksinimleri resim şeklinde yayınlandı.

Final Fantasy XV Windows Edition, Bilgisayar için 2018-6 Mart tarihin’de piyasada yerini alacak.

ilgili görseller-sistem gereksinimleri:

kaynak

Bir cevap yazın