Everest KMX-88 Klavye ve Fare Seti incelemesi

“Renkli Oyuncu”
Oyun Haritası’ndan herkeze merhabalar. Everest’in giriş seviyesi oyuncular için oluşturduğu klavye ve Fare seti KMX-88 ile birlikte sizlerleyiz.

Ürünümüzün kutu içeriğinde bizler Klavye, Fare ve birde kitapcık karşılıyor.

Klavyemize baktığımızda, örgülü bir kablo bizleri karşılıyor ve kablomuzun uzunluğu ise 150cm. USB girişi ise normal. W A S D ve yön tuşlarının kırmız renkle vurgulandığını görüyoruz. Kullanılan malzeme ise sert bir plastik gibi. Üst tarafda ise kısa yol tuşlarını görüyoruz, ses açma, kapa ve benzeri gibi. Tuşlar tarafında ise normal klavye ve hiç bir switch kullanılmamış, buda sessiz bir ürün demek.

Arka tarafına baktığımızda ise, iki kayma engelleyici ayak bulunuyor ve bunlar sert masa pek yapışmıyor. Ön tarafda ise iki ayağımız bulunuyor, bunlar açılıp kapana biliyor ve bu sayede kalvyemize yükseklik ayarı yapabiliyoruz. Arka tarafdada sert bir plastik kullanılmış ve kablo çıkışı ise ön sağ tarafa konumlandırılmış.

Ayrıca klavyeyi elimize aldığımızda hafif bir ürün bizleri karşılıyor, tuşlarımızın ömrü 10 milliyon ve gökkuşağı bir aydınlatma kullanılmış.

Faremize baktığımızda ise, örgülü bir kalbo bize karşılıyor desenli ve uzunluğu 135cm, USB girişi ise normal. Üst kısımlar desenli ve bu deseni dokunduğunuzda his edebiliyorsunuz.
Kauçuk gibi bir malze kullanılmış ve 3 âdet tuşumuz bulunuyor. Yanlarda ise desenli ve serte yakın bir malzeme kullanılmış.

devam edecek……

Video incelememiz;