Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Geliyor

“Şimdilik Trakya”
Road to the Black Sea içeriği ile eklenecek olan harita şuanlık trakya bölgesini kapsıyacak, ayrıca bu içerikde Bulgaristan ve Romanya da bulunacak.

Road to the Black Sea için çıkış tarihi tam olarak belirtilmesede 2019 yılı sonları vurgulanmış ve içeriğin tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Road to the Black Sea, steam sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Tanıtım yazısı ise şu şekilde;
“ETS2 sürücüleri, şirketlerini genişletebilecek, çeşitli arazi ve Karadeniz kıyı şeridi ile Bulgaristan’ın ormanlık bölgesi olan Transilvanya ve çevresindeki Karpat Dağları dizisi ile tanınan Romanya ülkelerine teslim edebilecekler.

Avrupa’nın en büyük kenti olan istanbul’un kapısı olan Türkiye’nin Trakya bölgesi. Büyük şehirlerden ülkedeki küçük mütevazı köylere kadar, kamyoncular Karadeniz’in yanında doğal kıyı şeridi olan yollarda araba kullanabilecekler.

Bu bölgeler aynı zamanda oyuncuların teslim alması için çok çeşitli endüstriler sunacak; çiftlikler, tomruk şirketleri ve madencilik endüstrisi dahil. Kırsal bölgede bulunan küçük köylerden, kalabalık istanbul kentine kadar, bu üç ülke tarih, benzersiz mimari ve Romanya’da bulunan “Drakula” Şatosu gibi simge yapılarla zengindir. Bunların hepsi Karadeniz’e giden yolda seyahatlerinizde göreceksiniz.”

kaynak