Dying Light 2 Stay Human Çıkış Tarihi Duyuruldu

“Daha Zombili”
Yeni serinin çıkış tarihi ile birlikte, yeni oynanış videosu, sürüm paketleri ve ön sipariş fiyatları ile bir çok detayı belli oldu.

Dying Light 2 Stay Human, Bilgisayar(Steam ve Epic Store), Playstation 4 ve 5, Xbox One ve Series XIS için 2021-7 Aralık tarihinde piyasada yerini alacak. Ayrıca oyunda TÜRKÇE arayüz ve alt yazı seçeneği resmi olarak bulunacak.

Dying Light 2 Stay Human, Standart, Deluxe ve Ultimate sürümleri şeklinde oyunculara sunulacak. Bu sürümler oyun içi farklı içerikler barındıracak ve Standart sürümü ön sipariş veren oyuncular, oyun içi Reload kıyafeti, silahı ve paraşüt görünümüne sahip olabilecek.

Oyunun bilgisayar tarafında fiyatları Standart sürümü 349TL, Deluxe sürümü 469TL, Ultimate sürümü 599TL.

Dying Light 2 Stay Human, yeni oynayış videosunu BURADAN izleyebilirsiniz(Türkçe alt yazı seçeneği videoda bulunmaktadır).

Resmi Mini Tanıtım Yazısı
“Virüs kazandı ve medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. insanlığın son yerleşkelerinden biri olan Şehir, yıkılmanın eşiğinde. Hayatta kalmak için çevikliğini ve dövüş yeteneklerini kullan ve dünyayı yeniden şekillendir. Seçimlerin herkesin kaderini belirleyecek.”

kaynak