Dota Underlords Tam Olarak Yayınlandı

“Artık Gerçek”
ilk olarak erken erişim ile oyuncular buluşan Dota Underlords, artık resmi olarak tam sürüme geçişi ile birlikte oyuncularla buluştu.

Tam sürüm ile birlikte oyunda sezon 1 başladı ve keşfedilecek bir ton içerik, kazanacağınız ödüller, bir kahraman / ittifak / eşya shakeup ve daha fazlasını eklenmiş.

Beyaz Kule’de bulmacaları, görevleri, sokak dövüşlerini tamamlayıp yeni kıyafetler ve poster sanatı gibi Underlord ödüllerinin kilidini açmak için oyun içi zorlukları tamamlayın.

Battle Pass ile 100’den fazla ödül yeni kartlar, harita desteği, aranan poster sanatı ve daha fazlası gibi ödüller kazanmak için maçlar yapın ve zorlukları tamamlayın. Birçok ödül ücretsiz olarak kazanılabilir, ancak tüm City Crawl içeriğine ve Battle Pass’taki 100 ödülün tümüne tam erişim için oyuncular Battle Pass’ı (29,50TL) fiyat etiketi karşılığında satın alabilecekler.

Dota Underlords oyununu bilgisayar için steam sayfasına BURADAN ulaşabiliriz (ücretsiz). Ayrıca mobil içinde Dota Underlords oyununa BURADAN-android ve BURADAN-ios ulaşabilirsiniz (ücretsiz).

Dota Underlords tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

kaynak