Dirt 5 Oyunu Duyuruldu

“Renkli Yarışlar”
Serinin yeni oyunu Dirt 5, oyunculara çeşitli ve renkli yarış imkanları sunacak.

Dirt 5, Tüm dünyayı kapsayan yerleri yarış pistlerine dönüştüren New York’ta donmuş Doğu Nehri’nden, İtalya’nın mermer madenlerine, Brezilya’daki Favelas’a kadar 70’den fazla rota fethetmek için dünyayı dolaşın. Çakıl, kar, çamur, buz ve aralarındaki daha fazla yüzeyi kapsayan sekiz farklı yarış türünde dinamik hava koşullarına, göz korkutucu araziye ve öngörülemeyen unsurlara meydan okuyun.

Ayrıca dört oyuncuya kadar bölünmüş ekranla Kariyer ve çevrimdışı modlarda birlikte oynayın, veya çevrimiçi olarak ya da kanepede arkadaşlarınızla yarışın.

Dirt 5 bilgisayar için steam’de ön siparişe açıldı, Normal sürüm (92.00TL), Amplified Edition sürüm (119.00TL) fiyatları ile ön siparişe açıldı BURADAN. Amplified Edition sürümü 3 gün erken erişim, çıkış ve sonra gelecek bir çok içeriği ücretsiz olarak kapsıyacak.

Dirt 5, Bilgisayar, Playstation 5, Xbox Series X ve Playstation 4, Xbox One için 2020-Ekim tarihinde piyasada yerini alacak. Google Stadia sürümü 2021 yılı başlarında piyasada yerini alacak.

Dirt 5 tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

kaynak