Dirt 4-Ralli Yarış Oyunu Duyuruldu

               “Nerede Kalmıştık?”
Serinin yeni oyunu Dirt 4, Ralli yarış oyunu süpriz bir şekilde oyuncular için duyuruldu.

Dirt 4, Oyun içeriği:
-Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 ve Audi Sport quattro S1 E2’yi de içeren 50’den fazla araç.

-5 Milyon Rotalı Yollar – Avustralya, İspanya, Michigan, isveç ve Galler.

-FIA  Resim RALLYCROSS ŞAMPİYONASI – Montalegre, Lohéac Bretagne, Cehennem, Holjes ve Lydden Tepesinde birçok farklı seride yarış.

-Landrush – Kaliforniya, Nevada ve Meksika’daki Pro Buggies, Pro-2 Trucks, Pro-4 Trucks ve Crosskart araçlardaki kısa yol kir izi yarışları.

-Joyride – Dizüstü zorlukları, çarpma zorlukları, serbest oyun alanı ve arkadaşlarınıza zorluklar gönderebilirsiniz.

-Dirt Akademisi- Washington, ABD’deki DirtFish Ralli Okulu’nda yer alarak, en iyi olmak için gereken becerileri, teknikleri ve uygulamayı öğrenin!

-Kariyer Modu – Şöförünüzü oluşturun, disiplinler arasında rekabet edin, sponsor edinin ve açık hedefleriniz ve ödüllerinizle takımınızı oluşturun.

-Rekabet Oyunları – Dünyadaki diğer oyunculara karşı günlük, haftalık ve aylık zorluklar.

-Racenet’in Sonraki nesili- Canlı merdiven, ligler ve turnuvalar, platformlar arası lider tablolar, geliştirilmiş CREST telemetri sistemi.

-AYARLAMA-(Tuning) – Yarış tarzınıza en iyi uyacak şekilde aracınızı, parkurunuzu ve hava şartlarınızı temel alarak ayarlarınızı düzeltin.

-Hasar ve Onarımlar – Aşınma ve yıpranma gelişmiş ve gerçekçi bir hasar modeli ile sadakatle yeniden oluşturulmuştur. Zararlar, mühendislerin, kadrolar arasındaki ekibin Hizmet Alanı’nda çalışması için işe alınmak suretiyle onarılabileceği gibi, sınırlı bir süre kullanılabilir.

“Dirt 4 – 2017-9 Haziran Bilgisayar,Playstation 4, Xbox One için piyasada yerini alacak.”

ilgili video: