Death Stranding, Çıkış Tarihi Duyuruldu

“insanlık için”
Çıkış tarihi ile birlikte Death Stranding oyununun diğer içerik ve detaylarıda belli oldu.

Death Stranding, Standard Edition, Special Edition, Digital Deluxe Edition ve Collector’s Edition şeklinde piyasada yerini alacak. Sürüm detayları ve ön sipariş sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Death Stranding, 2019-8 Kasım tarihin’de Playstation 4 için piyasada yerini alacak ve 9 dakikalık yeni tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

EKLEME: Efsane yapımcı Hideo Kojima’nın en son eseri Death Stranding 8 Kasım’da Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkıyor! Sony Türkiye Playstation bildirisi.

Hideo Kojima’dan özel bir mesaj:
insanlar “Duvarlar” oluşturdular ve tecrit içinde yaşamaya alıştılar.
“Death Stranding”, oyuncunun hedefinin izole şehirleri ve parçalanmış bir toplumu yeniden bağlamak olduğu tamamen yeni bir aksiyon oyunu. Öykü ve oyun da dahil olmak üzere tüm unsurların “Strand” veya bağlantı temasıyla birbirine bağlanması için oluşturulmuştur. Sam Porter Bridges olarak, dünyadaki bölünmeleri köprülemeye ve dünyadaki diğer oyuncularla yeni bağlar veya “Teller” oluşturmaya çalışacaksınız. Oyunu oynama deneyiminiz sayesinde, başkalarıyla bağlantı kurmanın gerçek önemini anlayacağınızı umuyorum.

kaynak