Conan Exiles Oyunu Tam Çıkış Tarihi ve Detayları Duyuruldu

               “Conan Geliyor”
Conan Exiles oyunu tam çıkış tarihi resmi duyuru ile birlikte Limited Collector’s Edition gibi bir çok detaylarıda belli oldu.

ilk olarak Erken Erişim sürümü piyasaya sunulan Conan Exiles tam çıkış tarihi Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2018-8 Mayıs tarihin’de piyasada yerini alacak.

Dijital olarak erken erişim sürümünü alan oyuncular yine dijital olarak hiçbir ücret ödemeden direk tam sürüme oyunlarını yükseltebilecekler.

PlayStation 4 sürümünü ön sipariş veren oyuncular, Oyun içi Conan’ın Atlantis Kılıcına ve Conan’ın Kraliyet Zırhını sahip olabilecekler.

Bilgisayar fiyatı 39.99$, Playstation 4 ve Xbox One fiyatı ise 49.99$ olarak satışa sunulacak ve ayrıca kapak tasarımlarıda belli oldu.

Ayrıca yeni duyurulan Conan Exiles Limited Collector’s Edition ise zengin bir içerik sunuyor.

-Figür: 15 cm / 6 inç Conan Figürü.
-Özel Comic Kitabı: Dark Horse Comics ile birlikte hazırlanan tam renkli baskı çizgi romanı. Çizgi roman, Conan’ın Sürgün Ülkeler’deki maceralarından bir hikayesini anlatıyor.
-Müzikler: Conan Exiles’ın müziğinin yanı sıra Age of Conan’dan gelen müzikleri içeren üç soundtrack: Hyborian Maceraları ve Age of Conan: Godslayer’ın Yükselişi.
-Sanat Kitabı: Sahnelerin arkasına gidin ve geliştiricilerin bu tam renkli, Sanat kitabında oyun hakkındaki görüşlerini yönlendirmek için kullandıkları inanılmaz sanatçılığı keşfedin.
-Oyun Haritası: Conan Exiles dünyasının tam renkli baskılı Oyun Haritası.
-Dijital Comic Kitapları: Karanlık At Komiklerinin altı tane tam renkli dijital çizgi roman kitabının kilidini açmak için “A Witch Shall Be Born” hikayesi yayını içeren kod.
-Dijital Rpg Kitabı: Modiphius tarafından Conan kalemi ve kağıt rol yapma oyunu için oluşturulan 368 tam renkli dijital kural kitabının kilidini açmak için kod. Oynamanız gereken her şey!
-E-Kitap: “Coming of Conan” eBook’un kilidini açan kod. Mark Schultz tarafından tasvir edilen bu 496 sayfalık e-kitap cildi, Robert E. Howard’ın ilk onüç Conan hikayesidir.

ilgili görsel-limited collector’s edition:

ilgili video-çıkış duyurusu:

kaynak

Bir cevap yazın