Call of Duty: Vanguard Oyunu Duyuruldu

“Karanlıktı”
Serinin yeni oyunu Vanguard oyuncuları ikinci dünya savaşı zamanlarına geri getirecek.

Call of Duty: Vanguard’da hikaye modunun yanı sıra, Multiplayer ve Zombie modları bulunacak. Ayrıca ilk çıkışı ile birlikte multiplayer kısmında 20 oyun haritası bulunacak,
Zombie modu ise Dark Aether hikayesiyle iç içe geçiyor ve devam ediyor, aynı zamanda modun ünlü olduğu temel oynanışta yenilik yapıyor.

Vanguard oyunu, Modern Warfare’nin nefes kesici görsel, fotogerçekçi bir dünya, gerçekçi karakterler ve oynanışı iyileştiren etkileyici grafik performans sunmak için optimize edilmiş yeni nesil oyun motoru ile geliştirilmiş.

Call of Duty serisi oyunlarından Modern Warfare, Black Ops Cold War, Vanguard ve Warzone olmak üzere dört entegre oyunundan birini (veya tümünü) oynayabilecek, Rank ve Battle Pass’ınızı ilerletebileceksiniz.

Call of Duty: Vanguard, Bilgisayar, PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Series X|S, 2021-5 Kasım tarihinde piyasada yerini alacak. Ayrıca tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard, Standart Edition 59.99 EUR, Ultimate Edition 99.99 EUR sürümleri ve fiyat etiketleri ile ön siparişe açıldı. Ön sipariş ile birlikte satın aldığınız sürümler oyun içi içerikler barındırıyor ve daha fazla detaya BURADAN bakabilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard ve Warzone arasındaki tam entegrasyon, bu yıl yeni Warzone haritası çıktığında sunulacak, ayrıca yeni geliştirilmiş bir Bilgisayar Anti-Hile sistemine sahip olacak.

Resmi Mini Tanıtım Yazısı
Dört oynanabilir karakter, Mihver güçleri tarafından ele geçirilen, her biri siperlerden yükselen ve orijinal Operasyonlardan biri olmak için savaşın çaresizliği ve kaosunun üstesinden gelin.

Avrupa’nın Doğu ve Batı Cephelerinde düşmanlarla çarpışırken ve Pasifik ve Kuzey Afrika’da özgür dünya için savaşırken II. Midway Adaları üzerinde it dalaşı yapın, bir keskin nişancı hassasiyetiyle Stalingrad’ı koruyun, Fransa üzerinde havadan iniş yapın veya Kuzey Afrika’da ilerleyen kuvvetleri patlatın.

kaynak