Battlefield V Oyununu Ücretsiz Deneme Şansı

“3 Hafta”
Bilgisayar oyuncuları, üç haftanın sonlarında Battlefield V oyununun belli içeriklerini ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Ücretsiz deneme etkinliğinde yaptığınız tüm oyun içi ilerlemeniz, Battlefield V oyununu tam sürüm satın aldığınızda aktarılabilecek.

Haftasonu 1: Rush 2019 10 Ekim-13 Ekim
ilk hafta sonu, boşa harcayamayacağınız bir dakikanızın olmadığı yoğun oyun modu olan Rush’ı denemenize izin verir. Amaçlara saldırmak veya savunmak ve bu mod sınırlı bir süre için uygun olduğunda topçu saldırıları için her zaman kulaktan uzak durun. Yeraltı Operasyonu, Rotterdam, Narvik, Merkür ve diğer haritalarda Rush’ın tadını çıkarın – Stug IV için Captain Hadlow araç kaplamasını açmak için Haftalık Yarışmayı tamamlayın.

Haftasonu 2: Piyade Odaklı Fetih 2019 17 Ekim-20 Ekim
Bayrakla kaplı Conquest rumbles’ına dahil olmak, Battlefield’ın her şey dahil savaşını deneyimlemenin en klasik yoludur. Modu piyade odaklı haritalar Operasyon Yeraltı, Rotterdam, Yıkım, Marita ve Arras üzerinde deneyebileceksiniz. Sevilen bir haftalık ödül kazanmak için görevleri tamamlayın: Hendek Karabina.

Haftasonu: Büyük işlemler 2019 24 Ekim-27 Ekim
Çok modlu Grand Operasyonları başlatan Airborne ile uçma deneyimini yaşayın. Twisted Steel, Narvik, Hamada, Rotterdam ve Panzerstorm haritalarına yaklaşan bir istilaya öncülük edin. Bu hafta sonu tüm toplum için çok özel bir mücadele ile geliyor. Birlikte tamamlayın ve uçaksavar uçağı Fliegerfaust gadget’ını kazanın.

Battlefield V En Az Bilgisayar Sistem Gereksinimleri
işletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
işlemci (AMD): AMD FX-8350
işlemci (Intel): Core i5 6600K
Bellek: 8GB RAM
Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon RX 560 / HD 7850 2GB
DirectX: 11.0 uyumlu video kartı ya da dengi
Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
Sabit disk alanı: 50GB

kaynak