Battlefield V Oyunu Detayları Duyuruldu

               “Eski Savaşlar 2”
Kısa süre önce sadece duyurusu yapılan serinin yeni oyunu Battlefield V-5 için diğer içerik detayları da resmi olarak oyun dünyası için duyuruldu.

Yeni seri oyuncuları yine ikinci dünya savaşına getirecek. Tek oyunculu mod’da,  Alman işgali sırasında Norveç direnişinde yer alan genç bir savaşçının hikayesin anlatılmış.

Çoklu oyunculu modun da çatışmalar tarlalar da, bataklıklar da, köprüler’de, kanallar da ve yıkılmış kentlerin enkazında geçecekmiş. Tanıtım videosun da ise, Kuzey Fransa’daki yoğun çatışmalar gösterilmiş.

Ayrıca tanıtım videosundaki 10 heyecanlı anda sıralanmış ve bunlar, Ayrıntılı Manga Oyunu, Savaş meydanının etkisini hissetmek, Sabit Silahların Yerini Değiştirme, Savaş Meydanında Birbirinden Tamamen Farklı Görünen ve Oynayan Askerler, Tahkimatlar ve Tamir, Yıkım Taktiği, Bombaları Geriye Doğru ve Havada Fırlatma, Özelleştirilmiş Vasıtalar ve Silahlar, Yeni Yerlerle 2. Dünya Savaşı’na Özel Bir Bakış, Yıkıcı Takviyeleri Çağırın.

Battlefield V-5, Standart ve Deluxe sürüm olarak satışa sunulacak. Ön sipariş veren oyuncular Battlefield V Açık Beta’yı oynama fırsatına erişebilecek ve daha detaylı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Firma, eski Battlefield serilerini bir kenera bırakıp oyuncular için yeni seri’de farklı yollar oluşturmaya çalışmışlar.

Battlefield V-5, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2018-19 Ekim tarihin’de piyasada yerini alacak.

ilgili video:

kaynak

Bir cevap yazın